دوشنبه سهام شیرجه رفتن در زمان یک گاز بزرگ از جهان بالا میلیاردرهای.

داو را 2,000-نقطه قطره محو نزدیک به 24 میلیارد دلار از ارزش خالص پنج ثروتمندترین مردان روی زمین است.

آمازون, رئیس, جف بزوس, ثروتمندترین مرد زنده از دست 5.6 میلیارد دلار به شروع هفته او را به تنها بیش از $111.3 میلیارد از $117 میلیارد دلار با توجه به فوربس.

جهان No. 2, بیل گیتس در ضمن از دست 3.8 میلیارد دلار در دوشنبه در نظر گرفتن ثروت خود را به $104.4 میلیارد دلار است.

اما بزرگترین بازنده از صبح روز سوم بود-ثروتمندترین مرد روی زمین, فرانسوی, لوکس نجیب زاده Bernard Arnault که ارزش خالص در زمان 6 میلیارد دلار nosedive ترک او را در $92.6 میلیارد دلار با توجه به فوربس.

حتی افسانه ای سرمایه گذار وارن بافت رئیس برکشایر هاتاوی و جهان چهارم-ثروتمندترین فرد ناودان کردم. اوراکل از اوماها فورچون پایین بود توسط $5.4 میلیارد روز دوشنبه در $76.2 میلیارد دلار است.

دیگر بازنده اصلی شامل Facebook رئیس مارک زوکربرگ که در زمان ضربه به لحن $4.2 میلیارد دلار و Elon Musk که از دست داد $3.4 میلیارد دلار به عنوان تسلا سهام رو کوبیده در ترس است که غوطه وری قیمت نفت را بکشند تقاضا برای اتومبیل های برقی.

بیش از آخر هفته به عربستان سعودی گفت: این امر افزایش تولید نفت و کاهش قیمت در یک حرکت که منجر آتی نفت خام به شیرجه رفتن.

این کاهش قیمت در آمد از یک هفته در وال استریت است که در آن سرمایه گذاران دست و پنجه نرم با رشد coronavirus تهدید و هضم فدرال رزرو اضطراری بهره-کاهش نرخ هدف در حد شیوع و تاثیر آن بر اقتصاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de