بالا کاردینال استقبال استرالیا از دادگاه اخراج از سوء استفاده جنسی مورد

کانبرا استرالیا — کاردینال جورج پل استقبال استرالیا در بالاترین دادگاه پاکسازی و او از فرزند جنایات جنسی سه شنبه و گفت: محاکمه او تا به حال نشده یک همه پرسی در کلیسای کاتولیک دست زدن به روحانیت سوء استفاده از بحران است.

پاپ فرانسیس’ وزیر دارایی سابق پل شده بود بیشترین ارشد کاتولیک را به جرم سوء استفاده جنسی از کودکان است و صرف 13 ماه در زندان امنیت قبل از هفت قضات دادگاه به اتفاق آرا رد اعتقادات خود.

“من باید به طور مداوم حفظ بی گناهی من در حالی که از درد و رنج جدی و بی عدالتی” پل گفت: در اولین بیانیه پس از او به اعدام محکوم شده در دسامبر 2018. این حکم بدان معنی او بود که از زندان آزاد شد اما آیا تا به حال اتفاق افتاده بود بلافاصله تایید کرد.

پل گفت: “من تو را هیچ بیمار را به سمت من متهم” سابق choirboy که شهادت بود در هسته 78 ساله روحانی را تعقیب.

دادگاه عالی یافت می شود وجود دارد شک معقول اطراف شهادت شاهد در حال حاضر پدر یک خانواده جوان و سالخورده در 30s که پل تا به حال آزار او و دیگری 13 ساله choirboy در کلیسای جامع سنت پاتریک در ملبورن در اواخر 1990s.

“محاکمه من بود نه یک همه پرسی در کلیسای کاتولیک; و نه یک همه پرسی در مورد چگونه کلیسا مقامات استرالیا در برخورد با جرم آزار جنسی کودکان در کلیسای” پل گفت.

“نکته بود که آیا من مرتکب این افتضاح جنایات و من نمی,” او اضافه شده است.

یک قاضی و وکلا بود خواست دو داوران در سال 2018 به سعی کنید پل بر شواهد و خود را در موقعیت های ارشد در کلیسا ناقص پاسخ به روحانیت سوء استفاده در استرالیا.

اولین ویکتوریا دولت محاکمه به پایان رسید و در یک هیئت منصفه بست و دوم به اتفاق آرا به اعدام محکوم و او را از همه اتهامات عنوان شده علیه.

بازماندگان’ شبکه از کسانی که مورد آزار قرار گرفته توسط کشیش یک روحانیت قربانیان حمایت گروه در بیانیه ای گفت: آنها “نگران و دل شکسته” با تصمیم.

پل بوده است در خدمت یک حکم شش سال در Barwon زندان خارج ملبورن در محکومیت آزار جنسی دو پسر در دسامبر سال 1996 در حالی که او اسقف اعظم استرالیا در دومین شهر بزرگ.

پل نیز محکوم indecently آزار یکی از پسران با شدت فشردن آلت تناسلی خود را پس از یک توده در اوایل سال 1997.

پل در نظر گرفته شد واتیکان سوم-بالاترین رتبه بندی رسمی هنگامی که او به طور داوطلبانه بازگشت به ملبورن در جولای 2017 تعیین شده برای پاک کردن نام خود را از ده ها تن از چندین دهه سوء استفاده از کودکان اتهامات.

همه اتهامات بودند کاهش یافته است توسط دادستان یا رد توسط دادگاه مقدماتی جلسات در طول سال به جز کلیسای جامع اتهامات.

او شهادت در محاکمه و یا در پس از آن تجدید نظر.

Cardinal George Pell as previously seen in 2017.
کاردینال جورج پل همانطور که قبلا دیده می شود در سال 2017.گتی ایماژ

اما داوران را دیدم خود را قاطعانه رد در پلیس مصاحبه بود که فیلم ضبط شده در یک رم فرودگاه هتل اتاق کنفرانس در ماه اکتبر 2016.

شاکی اول رفت به پلیس در سال 2015 پس از دوم ریاست درگذشت یک هروئین در سن 31. نه می توان شناسایی و تحت قوانین ایالتی.

وکلا برای پدر مرده مرد که او نیز نمی تواند شناسایی شود گفت: حکم او را از چپ “در ناباوری مطلق.”

خیلی از دو روز دادرسی در دادگاه عالی در ماه گذشته متمرکز بود که آیا هیئت منصفه باید به حال شک معقول در مورد پل گناه و اینکه آیا او می تواند زمان را به تجاوز پسران در پنج یا شش دقیقه بلافاصله پس از یک جرم است.

ویکتوریا دادگاه تجدید نظر در یک 2-1 اکثریت در ماه اوت که پل تا به حال به اندازه کافی زمان برای سوء استفاده از دختر و پسر که به اتفاق آرا کنفرانسهای شد صدا. اما در این تصمیم اعلام شده توسط دادگاه عالی رئیس دادگستری سوزان Kiefel هفت قضات متوجه شد که دادگاه تجدید نظر نادرست بود.

دو قضات دادگاه تجدید نظر که به تایید محکومیت پیدا کرده بود سابق choirboy یک “قانع کننده شاهد” دادگاه عالی در بیانیه ای گفت.

اما دو قضات “تجزیه و تحلیل موفق به برقراری ارتباط با این سوال که آیا وجود دارد باقی مانده معقول امکان که متخلف گرفته نشده بود محل هایی که وجود دارد باید به یک شک منطقی به متقاضی گناه” بیانیه ای گفت:.

مدیر تعقیب عمومی Kerri جاد گفت: دادگاه عالی در ماه گذشته که بازمانده choirboy دقیق دانش از این طرح از کشیش’ sacristy پشتیبانی اتهام خود را که پسر بودند و تعرض وجود دارد.

پل وکلا استدلال می کنند که پل می شده اند ایستاده در کلیسای جامع مرحله چت با churchgoers پس از جرم او جنایت شد و ادعا رخ داده بود که همیشه با دیگر روحانیون که در لباس پوشیدن خود را اسقف اعظم روپوش نمی تواند انجام اعمال جنسی متهم در حالی که با پوشیدن دست و پا گیر لباس و نمی تواند مورد آزار قرار گرفته اند و مشغول کشیش’ sacristy بدون اینکه شناسایی شده است.

دادگاه عالی با اشاره به “بلامنازع شواهد” از شاهدان در دادگاه به پل عمل صحبت کردن به جماعت در کلیسای جامع پله های کلیسا عمل که مورد نیاز او را به همراه در کلیسای جامع در حالی که robed و “پیوسته ترافیک در داخل و خارج از کشیش’ sacristy” به عنوان علل شک معقول.

پل وکیل برت واکر گفت: دادگاه عالی که دادستان در حال انجام در دادگاه و تجدید نظر دادگاه ثابت است که پل که سمت چپ به تنهایی در حالی که robed و یا صحبت کردن با عبادت بعد از توده بود “ممکن است” برای اثبات گناه فراتر از شک معقول.

“که … یک چیز عجیب و غریب نسخه از برگشت از تعهد اثبات اگر تمام تاج و تخت را به اثبات امکان چیزی” واکر گفت.

جاد استدلال کرد که این اتهامات ثابت فراتر از شک معقول.

دادگاه عالی در بیانیه ای گفت: “این دادگاه نشان داد که داوران اقدام عقلانی در کل از شواهد باید به سرگرم شک به عنوان به متقاضی (پل) گناه با توجه به هر یک از جرائم که او محکوم شد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im