بالا نیوجرسی سلامت رسمی جودیت Persichilli می گوید هر کس coronavirus

نیوجرسی بالا بهداشت عمومی رسمی می گوید همه از جمله او در نهایت قرارداد coronavirus.

“من قطعا رفتن به آن را دریافت. همه ما هستند” جودیت Persichilli گفت: NJ.com. “من فقط در انتظار است.”

Persichilli, 71, یک عضو از سن جمعیتی که ویروس کشنده ترین. با این وجود او گفت که او معتقد است شانس بودند هنوز هم در کنار او و او به احتمال زیاد باید یک فرم خفیف بیماری است.

Persichilli تبدیل به یک نام خانگی در باغ دولت در هفته های اخیر به طور منظم با کنفرانس های مطبوعاتی که در آن او می خواند آخرین آمار و ارقام از coronavirus عفونت و مرگ و میر.

پس منشاء آن در چین در اواخر سال گذشته وجود داشته است حداقل 284,724 عفونت و 11,842 مرگ و میر ناشی از این ویروس در سراسر جهان است. شده اند وجود دارد 890 موارد در نیوجرسی و 11 مرگ و میر تا آنجا که این ویروس به سرعت در حال گسترش در سراسر ایالات متحده است. موارد در حال حاضر گزارش شده است در تمام 50 ایالت و ناحیه کلمبیا.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام وضعیت اضطراری در اوایل این ماه به عنوان بخشی از یک سطح شیب دار تا از تلاش ها برای مبارزه با ویروس. در طول هفته گذشته بخش بزرگ اقتصاد آمریکا را تعطیل به عنوان ده ها میلیون ها نفر از آمریکایی ها گفته شده است در خانه بمانند و خود قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>