NYPD رئیس اداره صادر شده و تعدادی از اقدامات احتیاطی برای افسران به دنبال در پی ضد پلیس در تظاهرات و تلاش برای ترور پلیس در برانکس, نوشته, هر, وضعیت, پلیس, پیدا کردن خود را در می توانید در حال حاضر “به تشدید عمده احتمالا تهدید کننده زندگی حادثه است.”

رئیس گروه هازل جنینگز نوشت: در نامه ای به فرماندهان حوزه و رتبه بندی پرسنل که پلیس نباید پوشیدن لباس و یا دیگر NYPD پوشاک اگر آنها سوار حمل و نقل عمومی و از کار.

“توصیه به عزیزان و دوستان به خودداری از پوشیدن لباس یا موارد حمل اقلام brandishing بخش نام و آرم برای خود ایمنی” جنینگز نوشت: در یکی دیگر از احتیاط در این نامه است.

“تنها لباس شخصی کارکنان است که سلاح گرم واجد شرایط باید اختصاص داده شده به ورودی جلو و نقطه دیگر از ارسال مطلب,” او اضافه شده است. “لباس شخصی کارکنان اختصاص داده شده به این پست باید مسلح شود و با پوشیدن آنها جلیقه های بالستیک در تمام اوقات در حالی که در وظیفه است.”

این نامه می آید به عنوان یک ضد پلیس دیوانه گفته می شود به ضرب گلوله به دو افسر پلیس در جداگانه ترور تلاش در برانکس در این آخر هفته.

گمان رابرت ویلیامز متهم شده بود یکشنبه شب با اقدام به قتل جنایی در اختیار داشتن سلاح و مقاومت در برابر بازداشت دو تیراندازی در شنبه شب و یکشنبه صبح.

در نامه جنینگز هشدار داد که حتی دنیوی حوادث بالقوه به تشدید بدترین سناریو برای پلیس.

“این است که به شدت تاکید کرد که در هر شرایطی حتی یکی که ممکن است به نظر می رسد جزئی می تواند به سرعت تشدید می شود به عمده احتمالا تهدید کننده زندگی حادثه,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی