بالا Rikers دکتر: Coronavirus ‘طوفان در راه است’

سر در Rikers Island هشدار داده است که یک “طوفان در راه است” به عنوان coronavirus ناچار خواهد شد از طریق این شهر وسیع زندان پیچیده مگر اینکه اقدامات احتیاطی گرفته شده است.

Ross MacDonald, افسر ارشد پزشکی برای تادیبی خدمات بهداشتی و ارسال پیام در یک سری از توییت در اواخر روز چهارشنبه به عنوان او به نام برای آزادی زندانیان میان COVID-19 بیماری همه گیر.

“یک پیام از پزشک ارشد Rikers Island برای قضات و دادستان نیویورک: ما که برای مراقبت از کسانی که شما را بازداشت متوجه شده که چگونه به سرعت شما بسته خود را در دادگاه در پاسخ به #COVID19,” مک دونالد پرینت موضوع آغاز شد.

“این بود که اساسا یک عمل اجتماعی فاصله یک استراتژی صدا در بهداشت عمومی. اما لوکس است که اجازه می دهد تا شما برای محافظت از خودتان را با آن حمل تعهد به کسانی که شما بازداشت” مک دونالد نوشت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

مک دونالد اضافه شده است که زندانیان باید در سمت چپ در “راه آسیب است.”

Dr. Ross MacDonald
دکتر Ross MacDonaldنیویورک سلامت

“به روشنی در این بندگان که برای مراقبت از کسانی که در زندان های برنامه ریزی شده است برای این طوفان برای هفته ها و ماه. ما را جمع اوری هر ابزاری از بهداشت و علم پزشکی به سعی کنید به نگه داشتن بیماران ما امن است. ما اعمال خواهد شد هر رمان درمان و کمیاب آزمون” دکتر نوشت.

مک دونالد و سپس لمس کردن در چگونه اجتماعی فاصله عملی نیست در یک زندان تنظیم.

“ما خودمان را در خطر شخصی و بخواهید کمی در بازگشت. اما ما نمی تواند تغییر اساسی در طبیعت از زندان است. ما نمی توانیم اجتماعی فاصله ده ها تن از مردان سالمند ساکن در یک خوابگاه های حمام. فکر می کنم از یک کشتی کروز بی پروا شبانه روزی بیشتر مسافران هر روز” او هنوز توییتی.

در یکی دیگر از صدای جیر جیر MacDonald هشدار داد: “طوفان در راه است و من می دانم آنچه من انجام می شود که در آن ادعا می کند اولین بیمار من. چه خواهد شد شما انجام می شود ؟ چه خواهد شد شما انجام داده اند ؟ ما باید به شما گفت که در معرض خطر است. لطفا اجازه دهید به عنوان بسیاری به عنوان شما احتمالا می تواند.”

مک دونالد ارسال شده پیام خود را ساعت پس از شهردار, بیل د Blasio گفت که او قصد دارد به انتشار “آسیب پذیر” زندانیان از زندان شهرستان به منظور جلوگیری از گسترش coronavirus به محلی lockups.

“در 48 ساعت آینده ما را شناسایی هر یک از زندانیان که نیاز به بیرون آورده شود چون هر کدام از سلامت خود شرایط — در صورتی که هر گونه شرایط از پیش موجود ، — و یا به دلیل اتهامات جزئی بودند و ما فکر می کنم آن را مناسب برای آنها را در این زمینه” شهردار گفت: شب چهارشنبه.

اعلام این خبر پس از یک اصلاح مامور و یک زندانی آزمایش مثبت برای این ویروس کشنده در روز گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>