فروش اسباب افزایش بیماری همه گیر کوروناویروس نگه می دارد و بچه ها در خانه

اجتماعی فاصله ممکن است یک دمپر در اکثر صنایع — اما آن را اثبات یک مزیت به سازندگان اسباب بازی.

با کودکان در خانه گیر کرده و تاریخ بازی و پارک ها تا حد زیادی خارج از محدوده پدر و مادر شده اند خرید اسباب بازی به صورت عمده به امید نگه داشتن یک کمی را اشغال کردند و به دور از تلویزیون در حالی که آنها کار می کنند.

آدم استین-Sapir منهتن می گوید که او “صرف صدها هزار دلار در که وارد هفته گذشته از جمله یک ترامپلاین که من را با هم در 11:30 شب” به منظور حفظ خود در 5 سال مشغول این هفته شهر نیویورک خود را تعطیل, مدارس است.

استین-Sapir یک مضطرب-بدهی متخصص قرار ترامپلاین با هم در شب پس از آن می شود آماده اولین چیزی که در صبح در همسر خود پیشنهاد کرد. او نیز خریداری رنگ نشانگر فعالیت کتاب و رس همه در آمازون است.

چنین خرید sprees اتفاق می افتد در سراسر کشور با توجه به کروناویروس و خونتان فروش تخته ساختمان مجموعه و فعالیت مراکز کارشناسان صنعت می گویند.

“اسباب بازی است که نگه داشتن بچه ها مشغول را برای مدت طولانی و یا حداقل 45 دقیقه در حالی که پدر و مادر در حال کار در خانه چیست, افزایش,” اسحاق لاریان, مدیر اجرایی مستقر در لس آنجلس MGA Entertainment گفت: پست.

فروش MGA را Little Tikes نام تجاری از اسباب بازی به عنوان مثال شد تا 100 درصد در آوریل نسبت به سال گذشته گفت: Larian. “ما هرگز دیده می شود که قبل از” لاریان گفت.

نام تجاری بازی خانه, آشپزخانه مجموعه, بازی بسکتبال hoops و طرمبلنس فروش شده اند به طوری سریع است که به تازگی هدف گسترش فضای قفسه تا 20 فوت از 12 فوت با توجه به لاریان.

Coronavirus است همچنین بلند کردن فروش در پایه سرگرم کننده ساز Lite-Brite و لینکلن سیاهههای مربوط.

“این دیوانه به آن می گویند اما ما تا به حال ما را به بهترین سه ماهه اول سال تا کنون در این سال” گفت: پایه سرگرم کننده اجرایی جی فورمن. “پدر و مادر در حال بارگذاری در ساختمان و صنعت و فعالیت های اسباب بازی است.”

فروش Lite-Brite, اسباب بازی بودند تا 800 درصد در آمازون هفته گذشته مباشر گفت. او همچنین شاهد افزایش تقاضا برای ساخت اسباب بازی مانند لینکلن سیاهههای مربوط و K’nex.

فروش ردیاب NPD Group پشت کردن روند با گزارش های اخیر نشان می دهد که فروش اسباب بودند تا 26 درصد برای هفته پایان مارس 21. اسباب بازی ها با بزرگترین خوشه بودند بازی ها و پازل های 228 درصد ساختمان, مجموعه تا 76 درصد هنر و صنایع دستی تا 70 درصد و در بیرون, اسباب بازی های تا 20 درصد با توجه به NPD گزارش.

“پدر و مادر به دنبال چیزهای برای کودکان و نوجوانان به انجام در خانه که نه صفحه نمایش مربوط به” جیم نقره رئیس جمهور به اسباب بازی نقد و بررسی وب سایت TTPM گفت: پست.

اما حوصله بزرگسالان نیز ممکن است کمک به افزایش با توجه به توییتر. “در جریان هفته 3 قرنطینه و در حال حاضر که من این ترامپلاین من خوشحال سطوح بالا رفت و با یک میلیون” یک کاربر توییتر نوشت. “هنوز مطمئن شوید که اگر آن را تاریخ و زمان آخرین اما ما در حال هل دادن همه ما می توانیم” سرکارگر گفت.

در واقع بوکا راتون فلوریدا., شرکت به تازگی گذاشته شدن 18 نفر و یا 10 درصد از کارکنان به عنوان coronavirus ديگر تولید اسباب بازی در چین اضافه کردن به این صنعت گلایه از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن تعرفه جنگ با چین است.

“پس ما نمی دانیم که چه آینده است که ما نمی توانیم باز کردن از پیچ اخراج” سرکارگر گفت. “اما آن را به ما جلوگیری از انجام بیشتر اخراج برای آینده نزدیک و به ما کمک امن ما ترازنامه بنابراین ما می تواند بیرون آمدن از این در به خوبی شکل ممکن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>