اصلی معامله گر جو کرد.

جو Coulombe ملی سوپر مارکت های زنجیره ای, موسس, درگذشت جمعه در پاسادنا کالیفرنیا. صفحه اصلی پس از یک بیماری طولانی مدت خود را پسر یوسف آسوشیتدپرس گفت. این supermarketer شد 89.

معامله گر جو نبود Coulombe اولین تاخت و تاز کردن به سوپر مارکت biz. مادام العمر در کالیفرنیا که متعلق به یک زنجیره ای از 18 فروشگاه رفاه به نام عاجلانه بازارهای متوجه شدم خود را از مغازه ها نمی تواند به رقابت بپردازند که بهتر بودجه 7/11 وارد L. A. در سال 1967.

دو بار استنفورد گراد اشاره کرد برخی از روند ملی — افزایش سطح آموزش و پرورش و علاقه بین المللی مواد غذایی. او همچنین متوجه شدند کسانی که با تحصیل بیشتر نوشیدن مشروب الکلی با توجه به نیویورک تایمز.

Coulombe می کند خود را عاجلانه بازار با روند او را دیدم و معامله گر جو متولد شد.

“معامله گر جو برای overeducated و underpaid مردم برای همه نوازندگان کلاسیک, موزه داران, روزنامه نگاران” Coloumbe گفت: لس آنجلس تایمز در سال 2011.

او خود را باز کرد اولین گرمسیری با مضمون فروشگاه در پاسادنا در سال 1967 که در آن او با تاکید بر مقرون به صرفه غذاهای سالم — یک میراث است که زندگی امروز در بیش از 500 معامله گر جو مغازه پوشا 40 متحده است.

The original Trader Joe's grocery store
اصلی معامله گر جو فروشگاه مواد غذاییAP Photo/کریس Pizzello

Coloumbe “را تعداد زیادی از طعم و مزه آزمون … همیشه هدف این بود که به ارائه مواد غذایی خوب و ارزش خوبی برای مردم” پسر خود را گفت.

او قادر به نگه داشتن هزینه های بالا و محصولات با کیفیت پایین و با خرید آنها را به طور مستقیم از عمده فروشان و قرار دادن معامله گر جو برچسب بر روی محصولات خود.

Coloumbe انجام تحقیقات گسترده بر روی محصولات مانند خود را بدنام “دو باک چاک” شراب که او از منابع دره نپا — تمیز کاری برای انگور است که طعم قابل مقایسه با گران تر از نسخه فرانسوی.

اگر چه Coloumbe به فروش می رسد معامله گر جو به آلمانی سوپر مارکت شرکت آلدی در سال 1979 او باقی مانده است مدیر عامل شرکت تا سال 1988.

او جان سالم به در با همسر خود را از سال 67 آلیس سه فرزند و شش نوه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im