تجارت برنامه Robinhood چهره تنظیم کننده موشکافی پس از قطع

Robinhood عصبانی مشتریان ممکن است ثابت کند که حداقل از آن گلایه.

این پلت فرم تجارت آنلاین بازگشایی برای کسب و کار در بعد از ظهر سه شنبه پس از فلج قطع فنی چپ بیش از 10 میلیون مشتری در تاریکی تمام روز پنج شنبه و از جمعه در میان ضبط-تنظیم نوسانات بازار.

اما سوال معطل بیش از اینکه منلو پارک کالیفرنیا شرکت قادر به ارائه به مشتریان با یک بازگشت به بالا برنامه ریزی برای اجرای معاملات آن را به عنوان نیاز به انجام توسط تنظیم کننده.

صنعت مالی سازمان تنظیم مقررات (Finra) نیاز به شرکت به “ایجاد و حفظ” نوشته روش “به تعهدات خود به مشتریان و پیمانکاران و دیگر کارگزار-نمایندگی مجاز و فروش در مواقع اضطراری و یا کسب و کار مهم اختلال.”

Robinhood بود لعنتی در رسانه های اجتماعی بیش از دو روز گذشته توسط مردم ادعا این شرکت غیر ممکن بود برای رسیدن به طول دو روز سهام غلتکی coaster.

“هنوز هم بدست نمی هر گونه اطلاعات در مورد نحوه تماس با شما همکاری,” user @lilWitsell نوشت: در Robinhood توییتر صفحه. که به دنبال داشت @DfsMoneda پاسخ “6509402700 آنها نمی خواهد انتخاب کنید تا هر چند.”

دادخواست حتی مطرح شده برای متقاعد کردن Finra به ممنوعیت Robinhood “از هر گونه خدمات مالی فعالیت است.” آن بیداد می کرد تا از 1500 امضا.

“همه چیز به پایین. شما باید یک دریچه فرار برای مردم به خروج از موقعیت” توضیح آنتونی منکر مدیر عامل شرکت منهتن مبتنی بر پلت فرم تجارت آنلاین Webull.

گفتنی پست که Robinhood به مدت طولانی پس از حذف شماره تلفن آن را یک بار ذکر شده در وب سایت خود را.

Robinhood نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر اما یک سخنگوی Finra گفت: پست “ما شده است در تماس با شرکت و ما وضعیت را از نزدیک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر