فاجعه زده Yetur ناخالص-Matos شیفته غول پیش نویس NFL سناریو

در دوران قبل از پیش نویس فرایند یک سوال مشترک از تیم NFL به چشم انداز است که برای توصیف سخت ترین چیزی که آنها تا کنون از طریق.

برای Penn State پایان دفاعی Yetur ناخالص-Matos که جواب سخت است نه به شکل. گرس-Matos شده است به شکل دو تراژدی در اوایل زندگی خود را. پدر او فوت کرد زمانی که او غرق در حالی که صرفه جویی در گرس-Matos که افتاده بود و یک قایق به عنوان یک 2 ساله. نه سال بعد برادرش پس از کشته شدن توسط رعد و برق زده.

“آنها فقط از من خواست در مورد سخت ترین چیزی که من تا کنون از طریق رفت” گروس-Matos گفت: در NFL سراغ ترکیب در ماه فوریه است. “بدیهی است که برای من بود که از دست دادن برادر بزرگتر من در سن جوان است. و پدر من. فقط برخورد با آن. من می خواهم به انجام کاری بهتر برای خانواده من و مادر من و این نوع از چگونه من آن را با نزدیک شدن. که واقعیت آن را.”

گرس-Matos در حال حاضر یک فرصت به افتخار پدر و برادر خود را و کمک به او را مادر خوانده و پدر و خواهر و برادر با NFL قرارداد. 6-پا-5, 264 وزن او در نظر گرفته شده است یکی از لبه بالا-rushers در پیش نویس آغاز می شود که آوریل 23, پیش بینی می شود در اواخر دور اول انتخاب کنید.

“این باور نکردنی خواهد بود. آن را در حال حاضر باور نکردنی است” ناخالص-Matos گفت. “حتی فقط ساخت آن به دانشگاه. من تا سه سال وجود دارد در پن استیت. این همه چیز من فکر کردم آن را. فقط برای دیدن چگونه زندگی من تبدیل شده و زندگی حرفه ای من آن چیزی نیست که همه در آرزوی. بنابراین من احساس می کنم بسیار خوش شانس و خوش شانس در این وضعیت و همچنین خانواده من. “

Yetur Gross-Matos NFL Draft 2020
Yetur ناخالص-Matosگتی ایماژ

در مه 6, 2000, Michael Gross شیرجه سنت لئونارد کریک در ایالت مریلند خود را به صرفه جویی 2-ساله پسر که افتاده بود از یک قایق. او موفق به بازگشت به قایق اما او دوباره به سطح آب. غواصان بهبود 29 ساله بدن بعد از آن روز.

نه سال بعد مادرش سکینه بود دوباره ازدواج کرد و رابرت Matos شد مربیگری خود را اتخاذ پسران’ تیم بیس بال. در ژوئن 3, 2009, Yetur و برادرش Chelal بودند در میدان بیس بال هنگامی که یک طوفان با نزدیک شدن. هر کس در سمت چپ میدان, اما Chelal رفت و برگشت به میدان به پرتاب چند توپ بیسبال قبل از آب و ضربه. رعد و برق زده, زمینه, قتل 12 ساله Chelal.

Yetur به نحوی موفق به غلبه بر این فجایع.

“من فکر می کنم بزرگترین چیزی است که فقط ماندن مثبت در طول تمام چیزهایی که من رو در زندگی من” گروس-Matos گفت. “و فقط کار نگه دارید. بودن غمگین و دوستانش در اطراف در حال رفتن به تغییر هر چیزی.”

گرس-Matos یک ستاره تبدیل شد بازیکن فوتبال در Spotsylvania Va., و رفت و به پن استیت. او برای اولین بار تمام تیم-بزرگ 10 بازیگر در سال گذشته, ثبت نام 15 پردازد برای از دست دادن 9.5, کیسه و کیسه و در کل 40 نفر پردازد.

او در حال حاضر آماده را به یک حرفه ای.

“من فکر می کنم فقط باقی مانده خود را و که من هستم” گروس-Matos گفت: چرا او آماده است. “من همیشه کسی که مایل به کار. و انتظارات — شما در حال رفتن به انتظارات است. شما فقط کردم به بیرون رفتن وجود دارد و همه شما رو. و در پایان روز من خوشحال خواهید بود با هر چه که است.”

گرس-Matos رشد یک غول های فن برای ریشه کن Jason Pierre-Paul. موقعیت خود را مربی در پن استیت بود شان اسپنسر که در حال حاضر با غول. گرس-Matos گفت: این دو باید یک “پیوند عمیق.”

“من نمی خواهد ذهن بازی برای او دوباره,” او گفت:. “من قطعا نمی خواهد ذهن است.”

ارسال سوالات خود را در مورد علاقه تیم جدید نیویورک به پاسخ داده شود در آینده کیسه مراسلات پستی

غول می تواند با استفاده از یک لبه حمله کننده اما او ممکن است وجود دارد زمانی که آنها پیش نویس در دور دوم.

“صعودی 4-3 پایان دفاعی که باید از اندازه خوب برای تحمیل قاب او به عنوان پر قدرت خود را به جلو نوع بدن” NFL.com پیش نویس تحلیلگر لنس Zierlein گفت: در خود سراغ گزارش. “او نیست بیش از حد انقباض اما قابل توجه ظهر سیالیت و کوتاه-منطقه ورزشکاری او اجازه می دهد تا کار مداوم افزودنیها در برابر مخالفت با مسدود کننده. او به طور متوسط در نقطه ای از حمله توسط NFL استانداردهای اما که باید تغییر با قدرت های اضافی کار می کنند و کارآمد تر دست استفاده است. با عجله جعبه ابزار است که تنها تا نیمه پر است, اما آن را فقط یک ماده از زمان قبل از چرخش حرکت می کند و سرعت-به-اتهام قدرت تبدیل شدن به بخشی از متنوع حمله. گرس-Matos باید استارت اولیه اما زمانی که قدرت و مهارت سازگاری با ورزشکاری نگاه برای او برای تبدیل شدن به یکی از سازنده تر مدافعان در لیگ است.”

تیم NFL ممکن است هنوز هم سوالی دارید اما هر کس در حال حاضر می دانم که او می تواند در مقابله با سختی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im