دموکرات ها خوش شانس هستند فوریه بحث در نیوهمپشایر صورت گرفت در یک شب جمعه که تعداد نسبتا کمی از تماشای شد — چرا که اگر آنها می خواستند برای رساندن پیام به طبقه کارگر سفید افرادی که تحویل غرب میانه بالا و ریاست جمهوری به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 است که آنها باید با چوب او را به جای رای گیری آبی در ماه نوامبر آنها انجام یک کار درخشان از آن است.

تام Steyer میلیاردر که در تلاش برای خرید یک پیروزی بلومبرگ-سبک در کارولینای جنوبی دموکراتیک اولیه صادر استارک هشدار در ابتدای بحث دموکراتیک جمعه شب در نیوهمپشایر: مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی اعداد است که می تواند کمک به او را مجددا انتخاب و دموکرات ها در حال رفتن به نیاز به یک پیام قوی به پایمال کردن آن است.

حدود یک ساعت به بحث آنها خود را پیدا پیام: امریکا برنی ساندرز گفت: “یک نژادپرست جامعه از بالا به پایین.”

یکی توسط یکی از نامزدها تکرار این پیام است که “نژادپرستی نظاممند” مشخص امریکا است.

“ما نمی توانیم سلب نژادپرستی” گفت: اندرو یانگ به دلیل نژادپرستی اجرا می شود بنابراین در اعماق روح آمریکا.

جو بایدن کلمه به کلمه (فقیر جو): “واقعیت این است که ما در واقعیت وجود دارد سیستمیک نژادپرستی است.”

الیزابت وارن حتی اعلام کرد که “ما نیاز به مسابقه-آگاهانه قوانین در آموزش و پرورش در, استخدام در کارآفرینی به این کشور یک کشور برای همه است.”

که او به معنی قانون در واقع باید نوشته شود به افتخار مردم از رنگ.

آن را مد روز پیام و اگر یکی از چیزهایی که دموکرات ها عشق به توان آن را مد روز است. این نیویورک تایمز “1619 پروژه” مزخرف در مورد چگونه برده داری چیزی است که تاسیس این کشور است.

و هنگامی که شما زندگی می کنند در رسانه های لیبرال, حباب, جذابیت آن خواب آور است — به خصوص پس از آن به نظر می رسد برای ارائه یک مسیر آنها می توانید به دنبال درخواست تجدید نظر به رای دهندگان آمریکایی آفریقایی را که تا 25 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان و کسانی که در حال حاضر ممکن است برای grabs پس جو بایدن صورت کاشته شده در آیووا در اوایل این هفته.

من نمی گویم این مردم دیوانه هستند اما این مردم دیوانه هستند. این دیوانه است و نه تنها به دلیل آن را فاسد و چرکین دروغ و یک چیز عجیب و غریب تحریف تاریخ و حقیقت ساده است.

دیوانه آن صحبت کنید چرا که مگر من خیلی خیلی اشتباه شما همین حالا پیروزی در ریاست جمهوری با گفتن مردم آمریکا در این کشور زندگی می کنند و که بسیاری از ما عشق است فاسد در هسته خود است.

این یک چیز را به سطل زباله تهمت که آنها را به عنوان آنها همیشه انجام دهید. این یک چیز به سرزنش او برای همه نوع از مسائل. این دیگر به صرف یک شب trashing ایالات متحده آمریکا به عنوان یک سیستماتیک ناعادلانه و حتی بد مکانی است که پوسیدگی می رسد خیلی پایه آن.

شما لازم نیست برنده انتخابات ریاست جمهوری با گفتن اکثریت رای دهندگان — که برخی از آنها هستند که رای دهندگان شما نیاز به تلنگر را به نفع خود — که سیستم ناعادلانه تقلب را به نفع خود.

حتی تهمت که در آغاز ریاست جمهوری خود را با صحبت کردن در مورد “آمریکا قتل عام” می گویند نه امریکا بد بود ریشه در خود — و نه, او گفت: آن را به حال متوقف شدن و او که قرار بود به آن را دوباره.

من خوشحال با راه او در مورد این کشور یا, اما او نمی گویند ما مشکلات سیستمیک بود و است که به طور موثر ما را از شر.

تنها نامزد با یک پیام مثبت و ناامید انرژی و شور و شوق است که تنها یک تاریخ و زمان آخرین پایه واقعا می تواند ارائه شد ctq. او نیاز به یک معجزه برای رسیدن به این مسابقه و اگر بحث می تواند با ارائه یک, او ممکن است بدست آن است. بایدن نیست.

بیشتر چه, ما شاهد یک حزب در خطر راه رفتن خود را از یک صخره.

جان Podhoretz سردبیر مجله تفسیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی