مسافران شوکه barebones coronavirus غربالگری در فرودگاه های ایالات متحده

مسافران هوایی می گویند آنها شوکه barebones روش های غربالگری آنها تبریک در آمریکا فرودگاههای coronavirus بیماری همه گیر.

“من گفت: من که از ویتنام از طریق توکیو و [گمرکی عامل] گفت: ‘خوش آمدید’ و بود که آن را” Aneel Makhani, 38, بازاریابی حرفه ای از بروکلین که فرود در فرودگاه کندی نیویورک فرودگاه در روز یکشنبه گفت: پست.

او گفت: این روش در بدو ورود به ویتنام, در تاریخ 10 مارس بود کاملا متفاوت است.

“آنها تا به حال کل این فرآیند” او گفت: که شامل لایه های متعدد از سوال در مورد گذشته سفر و علائم. “من انتظار می رود حداقل چیزی بود که [در اینجا] به پر کردن یک فرم باید به صحبت کردن با کسی به طور خاص در مورد [ویروس].”

روز یکشنبه معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که آمریکایی ها در آینده از خارج از کشور هستند “به نمایش در زمانی که آنها به خانه می آیند از طریق یک سری از فرودگاه.”

زمان CDC, پروتکل,, اما, تنها مشخص, نمایش فیلم سلامت برای مردم در آینده از کشورهای شديد جامعه-گسترش شیوع است.

برای هر کس دیگری “tهی در حال انجام هر کاری است” گفت: ماریا Guerrera 65 ساله که در پرواز از جمهوری دومینیکن به JFK بیش از آخر هفته.

“ما در بررسی خودمان را در ماشین و رفت به مهاجرت و هیچ چیز در مورد ویروس” Geurrera گفت.

حتی برخی از مسافران از “سطح سه” کشورهای تعیین شده توسط CDC به عنوان سایت های “گسترده مداوم گسترش” از این ویروس گزارش شده است که آنها نمی شد به نمایش stateside.

گابریل Katzman سفر به مالزی و تایلند و توکیو — تمام سطح سه کشور — قبل از فرود در دالاس در روز یکشنبه بعد از ظهر.

او گفت: مقامات تایلند در زمان متوسط قبل از اینکه او را سوار در هر دو چیانگ مای و بانکوک. پس از ترک بانکوک, او تا به حال 90 دقیقه توقف در توکیو اما نبود چک قبل از پرواز خود را به ما.

مرز ایالات متحده عوامل تنها خواسته اگر او تا به حال سفر به سرزمین اصلی چین و ایران و یا اروپا.

“من زمان زیادی از توجه و مراقبت از شستن دست من بسیاری, تلاش برای پوشیدن ماسک زمانی که من در اطراف افراد دیگر گفت:” Katzman, 27, از سیلور اسپرینگ مریلند.

این روند تقریبا کار بر روی یک سیستم افتخار. من اساسا به اعتماد که دیگر مردم با همان سطح از مراقبت که من هستم.”

CDC را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>