وزارت خزانه داری درست بود به خاطر تهمت, اظهارنامه مالیاتی, خصوصی, دیده بان می گوید

رئیس جمهور تهمت می توانید نگه دارید خود گریزان اظهارنامه مالیاتی تحت کاری ادامه داده اند — در حال حاضر — با فروپاشی آمریکا’ آخرین تلاش به آنها را ،

وزارت خزانه داری بالا ناظر بر حکومت است که وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin به درستی عمل کرده که او کسر شش سال ” به ارزش مغلوب ساختن پیشی جستن IRS براده از چشمان کنجکاو در خانه راه و وسیله کمیته.

“بخش پردازش درخواست به درستی” بازرس کل ریچارد دلمار نوشت: رئیس کمیته ریچارد نیل (D-جرم.) در نامه ای ساخته شده جمعه.

دلمار که بررسی این موضوع در نیل درخواست داشت که Mnuchin به دنبال مشاوره از وزارت دادگستری وکیل مدافع برای حفظ مغلوب ساختن پیشی جستن اسناد مالی خصوصی.

دموکرات ها در راه و روش کمیته ادعا می کنند آنها نیاز اظهارنامه مالیاتی برای انجام نظارت بر نمایندگان به عنوان آنها در نظر اسکناس در حسابرسی از رئیس جمهور آینده — و شکایت در دادگاه فدرال برای به دست آوردن آنها.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت تماس های که شل و ول بهانه کرد و گفت که دموکرات ها صرفا می خواهید برای ایجاد کسب و کار خود را در امور عمومی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بر خلاف گذشته رئیس جمهور و نامزدان ریاست جمهوری هرگز علنا منتشر شد هر یک از اظهارنامه مالیاتی خود را و گفت: پس از 2015 که او نمی تواند انجام این کار به دلیل آنها شده اند تحت حسابرسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>