تریبون انتشارات شرکت مادر به اخبار روزانه برش حقوق

تریبون انتشارات شرکت مادر از شیکاگو تریبون ، اخبار روز نیویورک و بالتیمور خورشید اواخر روز پنجشنبه گفت که درخواست کارکنان در سراسر شرکت را به پرداخت کاهش اعم از 2 درصد به 10 درصد است.

اتحادیه مغازه ها در داخل شرکت در حال خواسته به 4.5 درصد کاهش پرداخت با توجه به یک منبع.

مدیر اجرایی تری Jimenez در یک یادداشت به 5000 کارکنان گفت: شرکت “به طور دائم کاهش پایه پرداخت از 2 درصد به 10 درصد برای کارکنان است که سالانه حقوق و دستمزد پایه دلار 67,000 یا بیشتر. این کاهش خواهد بود در مقیاس کشویی با کسانی که درآمد بیشتری مصرف تندتر کاهش دهد.”

“من خواهد بود در موارد فوق حقوق و دستمزد من برای دو هفته علاوه بر 10 درصد کاهش در حقوق و دستمزد پایه و در مجموع به یک 13.8 درصد کاهش پرداخت,” او گفت:.

Jimenez گفت: این شرکت نیز ارائه می شود تعداد نامعلومی از buyouts. کارکنان که انتخاب کردن برای خریداری می توانید جلوگیری از قطع پرداخت اما باید ذهن خود را توسط مارس 17 و خروج این شرکت توسط مارس 29.

بازماندگان’ کاهش پرداخت خواهد شد در آوریل 19.

“با وجود قوی خوانندگان و تعامل به کار ما انجام کسب و کار فعلی آب و هوا به شمار چالش برای همه. همراه با بسیاری از صنعت ما همسالان ما در حال تجربه یک کسب و کار منفی تاثیر به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر”گفت: Jimenez.

“این درست است به خصوص در چاپ ما تبلیغات کسب و کار که در آن بسیاری از کسب و کارهای محلی که شریک با ما به طور موثر تعطیل. در پی این کاهش درآمد ما باید اقدامات شدید به موقعیت بهتر خودمان را برای آینده است.”

این شرکت بزرگترین سهامدار است Alden سرمایه جهانی به رهبری هیت فریمن که شهرت برای کاهش شدید به روزنامه صاحب آن. Alden در حال حاضر دارای 32 درصد است و وقفه در برابر به دست آوردن سهام بیشتر است که منقضی می شود در ژوئن 30.

Alden MNG منابع صاحب دیجیتال اولین رسانه ای است که دارای 50 روزنامه از جمله دنور پست بوستون هرالد و San Jose Mercury News که همه را تحت عمیق کاهش پرداخت.

تریبون سهام شد تا 3.7 درصد پنج شنبه, بسته شدن در $8.32 قبل از آن کاهش نشان داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im