تریستان Wirfs می تواند مناسب برای غول در سال 2020 پیش نویس NFL

این است که در آن لاستیک با جاده برای غول در این پیش نویس است. ضروری است آنها می آیند از این با حداقل یک پتانسیل استارت و اگر شما می خواهید برای دریافت جدی در اینجا آنها می تواند با استفاده از دو تازه واردان با پتانسیل حرکت را به سرعت به صف. کمک مورد نیاز نسبتا فوری در حق مقابله و همچنین در مرکز, و آن را فقط اتفاق می افتد وجود دارد که بازیکنان در دو روز اول از این پیش نویس که می تواند پر کردن آن نیاز دارد.

ساده ترین و امن ترین مسیر برای این غول را به نشستن با شماره 4-به طور کلی انتخاب کنید و خود را دارای امتیاز بالا مقابله با انتخاب از تریستان Wirfs (Iowa), Mekhi Becton (لویی), Jedrick بخواهد جونیور (آلاباما) و احتمالا اندرو توماس (گرجستان).

Wirfs احساس طبیعی ترین و مناسب است. او قادر است به چالش کشیدن و به احتمال زیاد برنده این شروع مناسب مقابله با شغل و شاید در حال حرکت به سمت چپ در مقابله با 2021 اگر Nate لحیم کاری از بین رفته است. با حداقل سه top مقابله با چشم انداز رتبه بسیار بالا وجود دارد و باید انگیزه ای بزرگ برای مدیر کل دیو Gettleman به استفاده از کارفرمایی بهره جاهای دیگر و معدن و تجارت به منظور تضمین اضافی پیش نویس سرمایه در حالی که حفظ توانایی برای به دست آوردن یک امتیاز بالا مقابله با توهین آمیز. Gettleman هرگز هنگامی که معامله را در هفت پیش نویس NFL او را به ریاست.

به نظر می رسد به عنوان اگر غول تنظیم در سه از پنج موقعیت در خط. لحیم چپ مقابله خواهد هرناندز در سمت چپ گارد و کوین Zeitler حق گارد. در مرکز پشتیبان اسپنسر قرقره باز می گرداند. قبلی مربیگری رژیم دوست داشتم چه نیک دروازه را فصل گذشته در سه شروع می شود در گارد اما او می تواند یک راست مقابله گزینه است. در رایگان آژانس امضای کم فلمینگ است که بیشتر در مورد عمق در هر دو مقابله با نقاط از آن است که مسح او در شروع درست مقابله با.

یک مورد قطعا می توان این غول باید صرف دو سه پیش نویس میدارد در linemen توهین آمیز به منظور پیدا کردن یک مرکز. گزینه های در دور دوم در حال کسر رویز (میشیگان) و لوید Cushenberry III (LSU). جالب و دور سوم امکان تایلر Biadasz (ویسکانسین) که در سال 2019 شد اولین مدرسه Rimington برنده جایزه به عنوان برترین مرکز در کشور است. نام مستعار خود را — تایلر Badass — قطعا با طنین غول طرفداران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>