اسموتی گرمسیری کافه اهدا 100K نوشیدنی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در طول coronavirus مبارزه

این شرکت در بر داشت صاف راه برای کمک به با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اسموتی گرمسیری کافه اعلام کرد هدف خود را برای اهدای 100,000 مخلوط در سراسر کشور به مراقبت های بهداشتی کارگران در مبارزه علیه COVID-19 شیوع. نام تجاری خواستار ارتقاء “در آن با هم مبارزه است.”

در یک مصاحبه مطبوعاتی شرکت تایید کرد که آن را در حال حاضر اهدا حدود 20000 مخلوط در سراسر 20 متحده است. با توجه به بیانیه های تجاری با تمرکز بر حمایت از جوامع محلی که در آن حق رای صاحبان و کارگران “کار و زندگی کنند.”

“در کافه ها در سراسر کشور گرمسیری اسموتی کافه خانواده در حال کار خستگی ناپذیر برای حمایت از ما و جوامع محلی که در حال حاضر در مواجهه با مشکلات بی سابقه ای گفت:” چارلز واتسون مدیر عامل شرکت Tropical Smoothie, کافه, LLC. “ما ایمنی وابسته به فداکارانه کار سخت ما محلی بهداشت و درمان کارگران و اولین پاسخ دهندگان و ما می خواهیم برای کمک به آنها را در هر راه ما می توانیم. این 100K اسموتی, سادگی, ساده اما موثر به عنوان مثال یکی از راه های ما می توانید نشان دادن قدردانی ما و آوردن لبخند به چهره خود را با یک جرعه در یک زمان.”

به منظور رسیدن به هدف خود از شرکت وظیفه هر یک از کافی نت ها برای اهدای حداقل 100 مخلوط به محلی مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان.

نیک دولا شدن چند واحد franchisee و مدیر عامل دین مهمان نوازی گروه گفت: “به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک من سپاسگزار برای این فرصت را به ما نشان می دهد محلی اولین پاسخ دهندگان و کارکنان مراقبت های بهداشتی که رفتن بالا و فراتر از آن برای ما هر روز است. حتی اگر آن را فقط در راه ما می خواهم آنها بدانند که ما قدر کار سخت خود را که همه ما در این با هم!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>