Troy Aikman: Jason گرت می تواند غول دانیل جونز نعمت غیر مترقبه

میامی — اگر جدید غول های توهین آمیز هماهنگ کننده Jason گرت می پرسد دوست نزدیک خود برای دانیل جونز گزارش ارزیابی را به عنوان دیده می شود از تلویزیون غرفه او به شنیدن بیشتر مثبت.

و پس از آن …

“چیزی که برای او است او را به آویزان بر روی توپ لعنت,” Hall of Famer Troy Aikman گفت: جونز که از دست رفته 11 از 18 گیر میکنه و انداخت 12 interceptions به عنوان یک تازه کار. “شما نمی توانید فقط پرتاب توپ در هوا در هر زمان شما را لمس کنید. که کردم به ثابت و به اعتقاد من می توان آن را ثابت شده است.”

به عنوان روباه منجر NFL تحلیلگر Aikman خواهد بود در پخش سوپر باول سال 2020 بین 49ers و ستاد.

اما Aikman است پیگیری غول زیرا او و گرت باید یک رابطه دوستیابی 25 سال زمانی که گرت بود Aikman های پشتیبان در سوپر باول-برنده کابوی ها. آنها باقی ماند و دید در طول گرت 13 سال از روی لئامت دادن به عنوان یک کابوی مربی.

“من فکر می کنم او را برای رفتن به برخی از پاسخگویی او به برخی از ساختار او در حال رفتن به بسیار خوبی آماده” Aikman گفت. “وجود دارد و نمی شود هر سنگ unturned. زمانی که آنها را به یک برنامه بازی هر بازیکن در حال رفتن به می دانم که دقیقا چه چیزی از او خواسته. من فکر می کنم این یک وضعیت جیسون.”

گرت به نام نقش کابوی ها از 2007-12 از جمله سه فصل اول پس از ارتقاء از هماهنگ کننده توهین آمیز به سر مربی تیم.

ثبت نام در اینجا برای ما منحصر به فرد سوپر باول سال 2020 پیش نمایش کنفرانس تماس بگیرید.

“من فکر می کردم او یک کار خوب زمانی که او خواستار نقش” Aikman گفت. “او می آید از یک چشم انداز خوب شده اطراف را خوب بازیکنان و همچنین مربیان خوب. که احتمالا بزرگترین تاثیر را بر روی او. من همیشه فکر می کنم بازیکنان را بهترین مربیان اما او ثابت می شود یک مربی خوب و او را نگه می دارد در چشم انداز آنچه در آن بود برای او به عنوان یک بازیکن و چه او را دوست داشت و نمی مانند.”

گرت “مهارت های شخصی” یکی از دلایل این ارتباط باید کار کند.

“من شگفت زده می شود اگر او و دانیل جونز برخورد کند آن را حق دور و توسعه واقعی شیمی” Aikman گفت: “و من فکر می کنم که مهم است.”

جونز برای اولین بار تحت تاثیر قرار Aikman در قبل از پیش نویس دوک Pro روز و خاص امیدوار کننده مهارت همچنان به نشان می دهد تا هر زمان که او را دیدم نوار از غول.

“من فکر کردم توپ بیرون آمد و در زمان” Aikman گفت. “این چیزی است که من نقطه به مقدار زیادی به دلیل آن اتفاق نمی افتد با تعداد زیادی از جوان quarterbacks. او پیش بینی بزرگ. او با قرار دادن توپ که در آن مورد نیاز باشد.”

برای اطلاعات بیشتر در سوپر باول سال 2020 گوش دادن به آخرین قسمت از “آبی راش” پادکست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر