میامی — او موهای خود را پس از آن جریان از کلاه خود و پنهان نام در پشت پیراهن خود را.

مهم نیست. همه می دانستند که در آن برای پیدا کردن Troy Polamalu در روزهای یکشنبه.

استیلرز بزرگ به دست آورده یک نقطه در سالن از شهرت در روز شنبه همراه با یکی دیگر از hard-hitting, ایمنی, Steve آتواتر دنور. همچنین ساخت آن بودند گیرنده اسحاق بروس در حال اجرا به عقب Edgerrin جیمز و گارد استیو هاچینسون.

Polamalu گفت: او رفت و شش یا هفت سال دیگر شاید بدون برش مو خود را در طول نخست زندگی حرفه ای او به طول انجامید که از 2003-14. اما تا آنجا که برای او لقب “شیطان تاسمانی” برای او چگونه تغییر راه مردم فکر می کردند در مورد ایمنی موقعیت درها در اطراف میدان, ساخت پخش از عملا در هر نقطه. هیچ کارفرمایی دونده یا گیرنده امن بود.

انتخاب شده در سال اول خود را از واجد شرایط بودن Polamalu بود چهار بار تمام نرم افزار بود رای به هشت Pro کاسه به پایان رسید و با دو سوپر باول حلقه در سه سفر. خود را انتخاب کنید-6 در برابر جو Flacco در سال 2008 AFC بازی عنوان بخشی از یک مسلط عملکرد در آنچه ممکن است بهترین فصل او تا به حال هفت interceptions که سال و استیلرز برنده سوپر باول.

هر چند بازی در حال تغییر safeties بودند هیچ چیز جدید به لیگ Polamalu می تواند خط تا نزدیکی linebackers یا دفاعی linemen و یا در اعماق backfield و خراب کردن یک بازی طرح از هر یک از این نقاط است.

“او در بیداری مردم تا به تاثیر ایمنی می تواند در بازی امروز” یکی دیگر از ایمنی و جان لینچ در مصاحبه ای گفت: در حالی که Polamalu بود در نخست خود را.

Hall of Fame
Troy Polamalu استیو آتواترAP, باب اولان

لینچ در میامی در این هفته به عنوان GM از 49ers نیز در میان 15 فینالیست که رزومه بودند مورد بحث و مورد بحث در طول روز توسط هیئتی از چهار ده رای دهندگان. اما او را کاهش دهد. نه تونی Boselli غالب پلنگ offensive lineman که حرفه ای به طول انجامید تنها در 91 بازی به دلیل آسیب های شانه است. این پلنگ هنوز هم بدون یک بازیکن در سالن.

یک offensive lineman آیا آن را هر چند. آن استیو هاچینسون که بازی گارد برای Seahawks ها و تیتان بیش از 12 سال کار حرفه ای. او شده است می خواهم یک فینالیست در تمام سه سال پس از تبدیل شدن به واجد شرایط و از طریق شکست در این کلاس که شامل نمی شود هر گونه اسلم dunks — یا یک کارفرمایی در میان لیست نهایی.

قشم ساخته شده از آن — در 16 سال از واجد شرایط بودن ، — تبدیل شد و برای اولین بار در خانه رشد Broncos مدافع برای پیوستن به سالن. (یک افتخار بسیاری در دنور معتقدند باید متعلق به Orange Crush linebacker سفت Gradishar.)

دو بار تمام نرم افزار که برنده دو سوپر کاسه آتواتر prowled این backfield و تحویل باطل بازدید برای هر کسی که در سراسر. یک طنز از آتواتر اواخر-به رسمیت شناخته عظمت است که بسیاری از whiplash القا بازدید غیر قانونی خواهد بود امروز در NFL.

هر چند گیرنده بودند بیشتر در معرض خطر آن بود که خود را شانه به شانه فروپاشی 250 پوند ستاد در حال اجرا پشت مسیحی Okyoe, “نیجریه کابوس” در حالی که میکروفون می خواهم تا در “دوشنبه شب فوتبال” در سال 1990 که واقعا قرار قشم بر روی نقشه.

جیمز ممکن است تا به حال مفرد لحظه ای بود که او در یک سنگر و استحکامات از تطبیق پذیری و دوام. او ساخته شده یک نام برای خود را با توانایی های خود را برای حک کردن اتاق بر روی زمین در حالی که بازی در Peyton منینگ را جرم با کلت از 1999-2005. جیمز همچنین سه فصل با کاردینالز و نیم سال با Seahawks.

جیمز به پایان رسید با بیش از 3300 متری دریافت و بیش از 12000 متری عجله. او برنده NFL عجله عنوان در سال 1999 و 2000 و هیچ چیز کوچک داده منینگ بود دور تا کار خود را در زمان. جیمز می پیوندد کلت wideout ماروین هریسون در سالن که به منینگ بیشتر شرکت در سال آینده زمانی که او می شود یک چخ به پیوستن به آنها را در اولین رای گیری.

بروس بود در سرمقاله روزنامه “بزرگترین نمایش روی چمن” عبور خوشحال حمله اجرا شده توسط سالن از شهرت کارفرمایی Kurt وارنر که قوچ در سنت لوئیس. این بود که بروس فصل ششم واجد شرایط بودن و چهارمین بار به عنوان فینالیست.

او 15,208 متری دریافت بیش از 16 فصل دوم بود در NFL رکورد کتاب زمانی که بازنشسته شد در سال 2009. اما او هرگز انتخاب یک AP تمام نرم افزار و برخی از منتقدان را رد کرد و آمار خود را به عنوان یک نشانه ای از طول عمر و گذر دوران او با بازی در بیش از هر علامت درست عظمت است.

وجود دارد هیچ سالمندان اعلام روز شنبه به عنوان آنها خورده به سالن ویژه صدمین سالگرد کلاس inductees که مفتخر بودن به عنوان بخشی از NFL را 100th anniversary. در میان تایمر که اعلام شد در ماه گذشته هارولد کارمایکل دانی پوسته و الکس Karras.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de