یک قاضی فدرال در واشنگتن دی سی در روز یکشنبه حکم داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتصاب کن Cuccinelli به عنوان سرپرست متحده شهروندی و مهاجرت غیر قانونی بود — ادرار کردن سیاست در جای خود قرار داده در سازمان دیده بان خود را.

Cuccinelli بود “قانونی” منصوب شد در پایان اجرا در اطراف معمولی پروتکل در سازمان های فدرال نوشت: قاضی رندولف D. خزه در 55 صفحه: تصمیم با استناد به فدرال جای خالی قانون اصلاحات از سال 1998 است.

معاون علامت Koumans در زمان بیش از USCIS به طور موقت در ژوئن 2019 — پس از استعفای رئیس خود را و سپس مدیر لی فرانسیس Cissna و مطابق با خط جانشینی.

“Kouman تصدی هرچند کوتاه بود” نوشت خزه.

نه روز بعد کوین McAleenan سپس اقدام وزیر امنیت داخلی نصب Cuccinelli, 51 در یک نام تجاری جدید موقعیت — به عنوان USCIS’ “اصل معاون مدیر” — و تغییر بخش منظور از جانشینی که به طور موثر “مجاز Cuccinelli به leapfrog Koumans” نوشت خزه.

“تحت قرار ملاقات بند از ماده دوم قانون اساسی رئیس جمهور باید برای به دست آوردن ‘مشاوره و موافقت مجلس سنا قبل از انتصاب هر مدیر افسر ایالات متحده آمریکا” اشاره کرد خزه.

آن را بلافاصله روشن چگونه حرکت می گذارد ایستاده از Cuccinelli — طرفدار صریح از رئیس جمهور hard-خط سیاست های مهاجرتی در USCIS یا DHS با توجه به ایسنا که اشاره کرد که نه آژانس در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

خزه قاعده این است که سیاست های نهاد در طول Cuccinelli تصدی هستند از درجه اعتبار ساقط.

آنها شامل یک بخشنامه برای کاهش مقدار زمان داده شده به پناهندگی پناهجویان در “معتبر ترس” رسیدگی به دریافت راهنمایی از وکلا و یکی دیگر از مسدود کردن پسوند به زمان مهاجران به آماده شدن برای مهم مصاحبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی