مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می افزاید: سلاح گرم برای فدرال لیست بحرانی همه گیر زیرساخت

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت افزود: firearms صنعت — مغازه اسلحه شامل — به فدرال لیست از زیرساخت های حیاتی در حال انجام coronavirus اضطراری است.

این زبان جدید اضافه شده شنبه به وب سایت وزارت امنیت داخلی ایالات متحده در حال حاضر بداند به عنوان بحرانی “کارگران حمایت از این عملیات از اسلحه یا مهمات محصول تولید کنندگان و خرده فروشان و واردکنندگان
توزیع کنندگان و محدوده عکسبرداری.”

قبلا تعیین شده بحرانی در صنایع عبارتند از: انرژی, تولید مواد غذایی, اورژانس, خدمات دولت, دفاتر حمل و نقل و بهداشت و درمان.

این لیست به معنای مشورتی برای دولت و دولت های محلی در تصمیم گیری خود را — آنها به عنوان “کار برای محافظت از جوامع خود را در حالی که اطمینان از تداوم عملکردهای حیاتی برای بهداشت عمومی و ایمنی” در طول همه گیر این سایت می گوید.

آن ملاقات با ستایش توسط گروه “صاحبان اسلحه از امریکا” که در بیانیه ای گفت شنبه که در آن تشویق است رئیس جمهور تهمت به دولت است و نه نادیده گرفتن “توانایی محافظت از خود” در طول اضطراری است.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>