مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استقرار ویژه تاکتیکی افسران از ما آداب و رسوم و گشت مرزی به پناهگاه شهرها از جمله نیویورک و به منظور کمک به یخ با سرکوب مهاجران مستند نشده و مقامات و منابع اجرای قانون در روز جمعه گفت.

اقدام یخ مدیر متی Albence گفت: پست در بیانیه ای که یخ “است که با استفاده از CBP, برای تکمیل اجرای فعالیت در پاسخ به این منابع با چالش های ناشی از پناهگاه شهر سیاست.”

“همانطور که ما اشاره کرده اند که برای سال ها در حوزه های قضایی که در آن ما مجاز به فرض حضانت بیگانگان از زندان, افسران ما مجبور به در بزرگ بازداشت جنایی بیگانگان که منتشر شده است به جوامع” گفت: Albence.

“این تلاش نیاز به یک مقدار قابل توجهی از زمان اضافی و منابع است. زمانی که پناهگاه شهرستانها انتشار این مجرمان به خیابان را افزایش می دهد وقوع پیشگیری از جرایم و از همه مهمتر پیشگیری قربانیان” Albence در بیانیه ای گفت:.

یک مقام رسمی گفت که هدف از این جدید عملیات های مشترک است که تا دستگیری در پناهگاه های قضایی توسط حداقل 35 درصد به نیویورک تایمز.

“CBP عوامل و افسران که در حال مفصل به کمک یخ می آیند از تعدادی از بخش های مختلف و موقعیت های شغلی” یک CBP گفت: با توجه به این پست. “در حالی که برخی از آنها آموزش دیده در عملیات تاکتیکی است که یکی از بسیاری از مناطق از آموزش است. همه CBP افسران و عوامل FLETC-آموزش درست مثل یخ و بیش از قادر به کمک یخ تحقق ماموریت خود را.”

در رئیس جمهور تهمت های اخیر دولت از آدرس اتحادیه او لعنتی که “پناهگاه های شهر نیویورک” برای ایجاد شنیع تجاوز به عنف و قتل 92 ساله ماریا Fuertes ملکه.

“متأسفانه بسیاری از شهرستانها وجود دارد در امریکا که در آن سیاستمداران رادیکال را انتخاب کرده اند به ارائه پناهگاه برای این جنایتکار بیگانگان غیر قانونی” رئیس جمهور گفت: در Feb. 4 آدرس.

“در پناهگاه شهرستانها مقامات محلی دستور پلیس به انتشار جنایتکار خطرناک بیگانگان به شکار بر مردم به جای توزیع آنها را به یخ می شود با خیال راحت حذف” فرمانده کل قوا گفت.

در همین حال روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن دعوت نوه Fuertes به صحبت در کاخ سفید در طول یک رویداد ملی گشت مرزی شورای اتحادیه کارگری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی