مغلوب ساختن پیشی جستن: جلوگیری از تجمعات از 10 نفر coronavirus ممکن است اوج تا تابستان

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه به نام آمریکایی ها برای جلوگیری از تجمعات از 10 نفر و گفت: این می تواند جولای یا آگوست قبل از coronavirus شروع می شود برای دنباله دار کردن.

“اگر هر کس باعث این تغییر و یا این تغییرات مهم و فداکاری در حال حاضر ما خواهد رالی با هم به عنوان یک ملت و ما را شکست ویروس” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در جلسه کاخ سفید اتاق. “ما در حال رفتن به یک جشن بزرگ همه با هم.”

رئیس جمهور همچنین به مردم توصیه می شود برای اجتناب از غذا خوردن در کافه ها, رستوران ها و دادگاه های مواد غذایی خودداری از سفر و امکان استفاده از صفحه اصلی تحصیل در تلاش برای بلانت گسترش کروناویروس گفت: شیوع بیماری می تواند گذشته را در ماه ژوئیه یا اوت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد دستورالعمل جدید در یک نشست خبری جمعه بعد از ظهر. مقامات همچنین توصیه می کنند که آمریکایی ها در جلوگیری از تجمع بیش از 10 نفر; جلوگیری از اختیاری سفر; اجتناب از غذا خوردن در کافه ها, رستوران ها و دادگاه های مواد غذایی و شرکت در تحصیل از خانه در هر زمان ممکن است.

“ما می خواهم نه جلوتر از منحنی از پشت آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر توصیه می شود که مردم برای جلوگیری از تجمعات از 50 نفر و تعدادی از کشورها از جمله نیویورک و نیوجرسی را بسته اند و بارها و رستوران ها و همچنین ورزشگاه و مرکز تناسب اندام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>