مغلوب ساختن پیشی جستن پشت کردن تهدید از coronavirus قرنطینه برای نیویورک منطقه

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در شب شنبه حمایت کردن daylong تهدید به قفل کردن نیویورک و منطقه سه کشور — یک پیشنهاد بود که پرتاب سه فرمانداران برای یک حلقه.

“قرنطینه لازم نیست,” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک سری از توییت شنبه شب استدلال که یک سفر مشورتی کفایت خواهد کرد.

“توصیه کاخ سفید CoronaVirus نیروی کار و پس از مشورت با فرماندار (sic) از نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات من خواسته اند [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] به موضوع قوی مشاوره سفر به تجویز توسط فرمانداران در مشورت با دولت فدرال” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال به خبرنگاران گفت: در خارج از کاخ سفید در اوایل روز شنبه که او با توجه به منطقه ای مستند برای جلوگیری از گسترش این بیماری به ترس از tri-state حکام.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت که او و تهمت صحبت کرد فقط یک روز قبل از روز جمعه و ایده نبود به ارمغان آورد.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: او حتی نمی خواهد می دانم که چگونه چنین مستند خواهد بود نهاد.

“من نمی دانم که چگونه است که می تواند از نظر قانونی قابل اجرا و از پزشکی, نقطه نظر, نمی دانم آنچه شما می تواند انجام, اما من می توانم به شما بگویم که من حتی نمی خواهم صدای آن” او به خبرنگاران گفت: شنبه..

او به نظر می رسد در سی ان ان بعد از جایی که او با تشبیه این مفهوم برای شروع یک “جنگ داخلی” و نام آن را “مضحک.”

نیویورک مرکز کشور شیوع کروناویروس با بیش از 52,400 موارد گزارش شده از شنبه شب. بسیاری از بیماران بیش از 30,700 واقع در شهر نیویورک است.

New Jersey دوم بیشتر موارد در کشور گزارش بیش از 11,000 تست مثبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>