رئیس جمهور تهمت لعنتی که “پناهگاه های شهر نیویورک” برای ایجاد وحشیانه, تجاوز و قتل زن 92 ساله ماه گذشته با عدم به نوبه خود بیش از یک جنایتکار بیگانه به دولت فدرال برای اخراج.

“متأسفانه بسیاری از شهرستانها وجود دارد در امریکا که در آن سیاستمداران رادیکال را انتخاب کرده اند به ارائه پناهگاه برای این جنایتکار بیگانگان غیر قانونی. در پناهگاه شهرستانها مقامات محلی دستور پلیس به انتشار جنایتکار خطرناک بیگانگان به شکار بر مردم به جای توزیع آنها را به یخ می شود با خیال راحت حذف” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در روز سه شنبه دولت از آدرس اتحادیه.

“فقط 29 روز پیش کیفری بیگانه آزاد توسط محراب شهر نیویورک شد, به اتهام تجاوز وحشیانه و قتل یک 92-year-old woman. قاتل قبلا شده بود دستگیر و برای حمله اما تحت نیویورک پناهگاه سیاست های او مجموعه ای رایگان. اگر این شهر به افتخار یخ را حکم ادامه توقیف درخواست خود را قربانی زنده خواهد بود امروز” گفت.

به عنوان گزارش شده توسط پست در ماه گذشته اداره مهاجرت و گمرک گفت: آن تسلیم حکم ادامه توقیف درخواست با NYPD برای Reeaz خان یک مهاجر غیر قانونی از گویان, on Nov. 27 — همان روز او گران بود به اتهام حمله به پدر خود را در طول مبارزه خود را در جنوب ریچموند هیل صفحه اصلی.

خان, 21, متهم شد که با استفاده از یک شکسته لیوان سرامیکی بریده بریده قفسه سینه و بازوی پدرش, 41, که پس از آن تا به حال در بیمارستان بستری شود.

خان به اتهام بزه حمله جنایی در اختیار داشتن سلاح و آزار و اذیت و منتشر شد بدون وثیقه پس از سیلی با یک دستور موقت برای حفاظت از پدر خود سوابق نشان می دهد.

حدود شش هفته بعد خان گران در سوء استفاده جنسی و قتل ماریا Fuertes, 92 پس از او با لباس های خود را کشیده بالا دور کمر او و نزدیک به مرگ در ریچموند هیل پیاده رو در مورد 2 a. m. Jan. 6.

Fuertes دروغ گفتن شده بود در 32 درجه و آب و هوا برای حدود دو ساعت پس از تجاوز جنسی و انگشت اجرای قانون منابع گفته اند. او گرفته شده بود به جامائیکا مرکز پزشکی بیمارستان که در آن او از آسیب های که شامل شکسته و ستون فقرات و دنده ها ، با توجه به مدارک دادگاه.

پلیس با دریافت چند راهنمایی شناسایی خان به عنوان مهاجم — از جمله یکی از برادر خود — پس از انتشار نظارت تصویری و او گفته دخیل خود را قبل از دستگیر شدن آخرین جمعه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار انتقاد از توماس دکر, New York زمینه افسر اجرای قانون و حذف عملیات برای یخ.

“این یک کشنده انتخاب به انتشار یک مرد بر روی یک فعال یخ حکم ادامه توقیف را بر روی خیابان ها پس از بازداشت اول شامل حمله و سلاح اتهامات و او در حال حاضر چهره جدید اتهامات از جمله قتل” دکر گفت.

“شهر نیویورک پناهگاه سیاست همچنان به تهدیدی برای امنیت همه ساکنان پنج منطقه به عنوان آنها بارها و بارها محافظت از بیگانگان جنایی که نشان می دهد کمی توجه به قوانین این کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی