رئیس جمهور تهمت و سرزنش جمعه تاریخی بازار سهام ضرر و زیان در اخبار و رسانه های بین المللی از کاهش قیمت نفت به عنوان او به عنوان coronavirus بیماری همه گیر است که سرمایه گذاران دست پاچه.

“عربستان سعودی و روسیه در حال بحث بر سر قیمت و جریان نفت است. که این خبر جعلی است به همین دلیل برای بازار رها!” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر صبح روز دوشنبه پس از سهام ایالات متحده کاهش یافت و به اندازه کافی دور به طور خلاصه توقف تجارت.

در یک جداگانه جیر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: غوطه وری قیمت نفت خواهد بود “خوب برای مصرف کننده” از آنجا که بنزین ارزان تر خواهد بود. او همچنین به دنبال سرکوب ترس که شیوع کروناویروس را تضعیف اقتصاد اشاره کرد که آن را کشته است مراتب کمتری از آمریکایی ها از آنفولانزا.

“بنابراین در سال گذشته 37,000 آمریکایی از شایع آنفولانزا. آن به طور متوسط بین 27,000 و از 70 ، 000 در سال است. هیچ چیز تعطیل است زندگی و اقتصاد را” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “در این لحظه وجود دارد 546 تایید موارد CoronaVirus با 22 مرگ و میر. فکر می کنم در مورد آن!”

این بیماری همه گیر است با این وجود اختلال در زنجیره تامین تضعیف تقاضا برای سفر و باعث لغو رویدادهای مهم مانند South by Southwest جشنواره در تگزاس است. فدرال رزرو همچنین کاهش نرخ بهره در هفته گذشته در تلاش برای بلانت شیوع اقتصادی آسیب.

میانگین صنعتی داو جونز به طور خلاصه کاهش یافته است بیش از 2 ، 000 نقاط دوشنبه پس از عربستان سعودی گفت: این امر افزایش تولید نفت و بریده بریده قیمت که باعث تند قطره در قیمت های آتی نفت خام. عربستان سعودی و حرکت در آمد و در پاسخ به روسیه را رد پیشنهاد توسط سازمان کشورهای صادر کننده نفت برای کاهش تولید نفت.

اما روز دوشنبه گسترده سهام تار و مار تهدید به سنگین تر بودن از هر گونه مزایای مصرف کنندگان می تواند از کاهش هزینه های سوخت و نرخ بهره با توجه به دونالد Selkin رئیس استراتژیست بازار در Newbridge اوراق بهادار.

“اگر آنها خود را از سهام آنها در حال از دست دادن بیش از آنچه که آنها در حال صرفه جویی در” Selkin گفت.

یک ماکرو معامله گر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن بازار تفسیر نیست کمک به این وضعیت است.

“من می خواهم به صعودی در اینجا, اما او اشتباه در قیمت نفت و به هیچ کس اعتماد او را در ویروس چیزهای” تاجر گفت: پست.

با پست سیم. گزارش اضافی توسط تورنتون McEnery

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de