رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل صبح روز سه شنبه به نام اعتقاد و آینده صدور حکم سیاسی کسیکه شوخی زننده کند راجر سنگ یک “سقط جنین از عدالت است.”

رئیس جمهور شد و در واکنش به دادستان فدرال توصیه که سنگ خدمت بین 7 و 9 سال در زندان پس از محکومیت خود را در شاهد دستکاری و انسداد اتهامات عنوان شده علیه.

“این وحشتناک و بسیار ناعادلانه وضعیت” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت.

“این جنایات واقعی شدند و از طرف دیگر به عنوان چیزی اتفاق می افتد به آنها. نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!”

سنگ است که برنامه ریزی شده بود محکوم هفته آینده محکوم شد در ماه نوامبر از یک هفت-تعداد کیفرخواست متهم کرده که او را از دروغ گفتن به کنگره دستکاری با یک شاهد و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه به نکته 2016 انتخابات.

او ششم بود مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار یا مشاور دادگاه از اتهامات عنوان شده به عنوان بخشی از ویژه مشاور رابرت مولر را در روسیه بررسی است.

دادستان گفت: در صدور حکم تفاهم نامه روز دوشنبه که سنگ “تصمیم به دو و سه — در رفتار مجرمانه توسط دستکاری با یک شاهد برای ماه ها به منظور مطمئن شوید که او انسداد موفق خواهد بود.”

سنگ تخلف را رد کرده است و همواره با انتقاد پرونده او را به عنوان انگیزه های سیاسی. او را ایستاده در دادگاه و وکلای او نیست تماس شاهدین در دفاع از خود.

با سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب اورجینال پزشکی