مغلوب ساختن پیشی جستن دارای کاخ سفید جلسه توجیهی رتبه بندی در حمله ‘Lamestream رسانه”

رئیس جمهور تهمت تبلیغ آسمان بالا رتبه خود را در کاخ سفید coronavirus جلسات — این ادعا که آنها در حال رانندگی رسانه ها “crazy” — به عنوان او به یاد او میلیون ها نفر از پیروان توییتر که یکی دیگر در حال آمدن است بعد از ظهر یکشنبه.

“از آنجا که ‘رتبه بندی’ از اخبار کنفرانس ها و غیره. آنقدر بالا ‘لیسانس آخر فوتبال دوشنبه شب نوع اعداد را با توجه به@nytimes این Lamestream رسانه ها در حال رفتن دیوانه است. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رسیدن به بیش از حد بسیاری از مردم ما باید او را متوقف کند.’ گفت: یکی مجنون” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت. “شما می بینید در 5:00 P. M.!”

“این Lamestream رسانه ها می خواهد ما را شکست. که هرگز رخ نخواهد داد!,” او نوشت: در یکی دیگر از.

با استناد به اعداد از Nielsen, نیویورک تایمز گزارش چهارشنبه گذشته که کاخ سفید جلسات شامل رئیس جمهور در جلو و مرکز کشیده شده اند نخست-زمان-سطح مخاطبان در رقابت با “فوتبال دوشنبه شب” و در آخر “کارشناسی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر است که فاکس نیوز “به تنهایی” جذب 6.2 میلیون بیننده — “تعداد حیرت انگیز برای 6 بعد از ظهر کابل پخش بیشتر شبیه به بینندگان برای محبوب نخست-زمان طنزهای.”

رئیس جمهور همچنین ذکر شده است که رادیو فردا نظرسنجی یافت که 13 درصد از جمهوری خواهان اعتماد به اخبار رسانه ها “برای اطلاعات در مورد ویروس.”

پیش از آن در روز تهمت هشدار خود را 75 میلیون پیروان که در کاخ سفید برگزار خواهد شد یک جلسه در 5 p. m.

“مردم در حال کار سخت تر از من تا کنون دیده اند مردم کار می کنند. آن است که یک چیز زیبا به سازمان دیده بان!,” او نوشت.

وجود دارد 132,637 coronavirus موارد و 2,385 مرگ و میر در ایالات متحده که از بعد از ظهر یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im