رئیس جمهور تهمت دوشنبه شب به نام برای دیوان عالی کشور Sonia Sotomayor و اموزش Bader Ginsburg به recuse خود را از هر گونه موارد مربوط به دولت او پس از یک اخیر سوزش مخالفت با ستمیر.

تهمت بود در پاسخ به بیانیه ای از رادیو فردا, میزبان, Laura Ingraham که گفت ستمیر متهم “ایران منصوب قضات بودن مغرضانه” در حمایت از رئیس جمهور است.

“این یک چیز وحشتناک می گویند” مغلوب ساختن پیشی جستن است.

“تلاش برای ‘شرم’ برخی به رای گیری او راه ؟ او هرگز با انتقاد عدالت Ginsberg هنگامی که او به من به نام ‘faker’.

“هر دو باید recuse خود,” او اضافه شده است.

ستمیر در مخالفت در آمد جمعه پس از یک حکم در مورد Wolf v. کوک کانتی.

عدالت که منصوب شده توسط رئیس جمهور اوباما نوشت که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها و بارها با استفاده از دلیل “اورژانس اساس” برای دور زدن دادگاه های پایین.

“این ادعا یک اورژانس پس از دیگری دولت اخیرا به دنبال باقی می ماند در تعداد بی سابقه ای از موارد خواستار توجه فوری و مصرف محدود دادگاه منابع در هر” ستمیر نوشت: در مخالفت.

“و با هر یک از نرم افزار های پی در پی و البته آن گریه می کند از ضرورت حلقه به طور فزاینده ای توخالی است. در واقع رفتار آن مربوط به اتهام حکومت به طور خاص نشان می دهد چقدر تعریف خاص خود را از آسیب های جبران ناپذیر منتقل شده است.”

محافظه کار قضایی بحران شبکه گفت Ingraham که این دولت حرکت قانونی موجه بودند.

مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره ای اموزش Bader Ginsburg بود در اشاره به یک سال 2016 مصاحبه که در آن او به نام مغلوب ساختن پیشی جستن یک “faker.”

“او هیچ قوام در مورد او. او می گوید: هر چه آید به سر خود را در حال حاضر” او گفت:.

“او واقعا یک نفس است. … چگونه او بدست دور با تبدیل بیش از نه اظهارنامه مالیاتی خود را? مطبوعات به نظر می رسد بسیار ملایم با او در آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im