رئیس جمهور تهمت خواست فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره بیشتر جمعه به عنوان او گفت: ما اقتصاد قوی است با وجود نگرانی در مورد شیوع کروناویروس باعث کاهش سرعت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فدرال رزرو باید “تحریک” اقتصاد با بیش از کاهش نرخ بهره به عنوان بانک های مرکزی در سراسر جهان را از جمله گام. او تکرار استدلال او که ما را در مقایسه با نرخ بالا قرار دادن کشور در یک “نقطه ضعف رقابتی” به دیگر اقتصاد مانند آلمان و چین است.

فدرال رزرو کاهش آن نرخ وجوه فدرال با نیم درصد سه شنبه به عنوان رئیس جروم پاول هشدار داد که coronavirus و تلاش برای مهار آن “مطمئنا وزن در فعالیت های اقتصادی هر دو در اینجا و خارج از کشور برای برخی از زمان.” اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز انتظار می رود فدرال رزرو برای کاهش بیشتر نرخ در اواخر این ماه.

“ما در حال رفتن برای دیدن اینکه آیا یا نه فدرال رزرو می خواهد به تحریک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پس از امضای $8.3 میلیارد دلار بودجه فدرال بسته برای مبارزه با کروناویروس. “به نظر من آنها باید به خاطر اروپا و چین است و همه است اما ما است. ما یک تغذیه است که دقیقا فعال.”

تهمت نمی به طور مستقیم می گویند که آیا او فکر می کند کنگره باید با ارائه یک محرک های مالی برای پرداختن به تاثیر coronavirus اما او گفت: ما اقتصاد جامد باقی می ماند به عنوان ویروس گسترش بیشتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر شده در جمعه انتظار-ضرب و شتم وزارت کار گزارش نشان اقتصاد اضافه شده 273,000 شغل در ماه فوریه هر چند که این تعداد تا حد زیادی حساب نیست برای هر گونه عوارض این بیماری همه گیر است که به کشته شدن 14 نفر در ایالات متحده است.

Donald Trump
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستنخبرگزاری گتی ایماژ

“ما و دوباره می شیم آمریکایی ها ماندن در خانه به جای رفتن و صرف پول خود را در کشورهای دیگر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و شاید که یکی از دلایل این کار شماره ها خیلی خوب است. ما تا به حال مقدار زیادی از سفر در ایالات متحده آمریکا.”

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین پیش بینی کرد که بازارهای مالی خواهد شد “جستن” از رکود اخیر پس از ویروس فروکش. میانگین صنعتی داو جونز فرو برد تا آنجا که 894.66 امتیاز یا 3.4 درصد جمعه به عنوان نگرانی در مورد بیماری همه گیر اقتصادی تاثیر roiled وال استریت.

“ما خیلی قوی به عنوان یک کشور در حال حاضر است. ما هرگز مثل این” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “مصرف کننده است و تولید بسیار به دلیل کاهش مالیات در مقررات کاهش و چیزهایی که ما انجام داده ایم. بنابراین من فکر می کنم ما در شکل بزرگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی