مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین اوباما مشاجره بیش اعتباری برای اقتصاد ایالات متحده رشد

رئیس جمهور تهمت و سلف خود به یک رئیس جمهور روز تف دوشنبه که سزاوار اعتبار برای امریکا در جریان توسعه اقتصادی.

“یازده سال پیش امروز در نزدیکی پایین از بدترین رکود اقتصادی در نسل من امضا بهبود عمل هموار کردن راه برای بیش از یک دهه رشد اقتصادی و طولانی ترین خط ایجاد شغل در آمریکا تاریخ” رئیس جمهور سابق اوباما در توییتی در 10:46 صبح همراه با یک عکس از خود جان هنکاک در این لایحه است.

اما برگ برنده های کمپین در بیانیه ای به فاکس نیوز مقابله که اقتصاد تنها پررونق به دلیل تهمت برچیده بسیاری از اوباما سیاست.

“رئیس جمهور تهمت معکوس هر شکست خورده اوباما-دوران سیاست های اقتصادی و با آن معکوس دست و پا زدن اوباما/بایدن اقتصاد” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین سخنگوی Kayleigh McEnany تأکید کرد.

“اوباما و بایدن هماهنگ بدترین بهبود اقتصادی در تاریخ مدرن است. در مقابل هر چند deregulating کاهش مالیات و حمایت از بازار آزاد سیاست های رئیس جمهور نسبت ناروا ایجاد کرده است, داغترین اقتصاد در ضبط با بیکاری هدف قرار دادن نسل پایین و تمام وقت پایین برای آمریکایی های آفریقایی تبار, اسپانیایی, معلولان, جانبازان و بسیاری دیگر از سخت کار آمریکایی ها قرار داشت.

“حقوق در حال رشد در سریع ترین سرعت در یک دهه و دو بار به عنوان سریع برای کم درآمد و با درآمد متوسط آمریکایی است. این جای تعجب نیست که دموکرات ها به دنبال اعتبار برای مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصاد پس از هشت سال از خیانت یقه آبی کارگران و تحمیل درد بر طبقه متوسط به عنوان آمریکایی ها در همه جا رنج می برد. اما شکست خورده و روز از دموکرات رکود و افزایش تهمت اقتصاد است که در اینجا به ماندن است.”

دلار 787 میلیارد آمریکایی بازیابی و سرمایه گذاری مجدد قانون امضا شد در مارس 2009 — حدود 14 ماه پس از رکود اقتصادی آغاز شد و در دسامبر سال 2007 و حدود هشت ماه قبل از نرخ بیکاری در کشور به اوج خود رسید و در 10 درصد در ماه اکتبر سال 2009 فاکس گزارش شده است.

اوباما مقامات اعتبار هزینه بسته بندی با کمک مجموعه اقتصاد در مسیر برگشت پس از رکود بزرگ.

تحت اوباما نرخ بیکاری به طور پیوسته کاهش یافت و پس از رسیدن به بالای 10 درصد در اوایل دوره اول خود را.

آن را همچنان به سقوط تحت مغلوب ساختن پیشی جستن با نرخ بیکاری در حال حاضر در پایین ترین سطح خود در 50 سال گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>