رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه تأکید او بر “حق قانونی” به دستور دادستان کل لایحه Barr به انجام هر کاری که او می خواهد در پرونده های جنایی به کار گرفته شده توسط وزارت دادگستری — یک روز پس از برتر کشور مامور اجرای قانون انتقاد فرمانده توييتها.

“‘رئیس جمهور است و هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی.’ A. G. Barr” رئیس جمهور گفت: در یک صدای جیر جیر به نقل از آنچه بر گفته ABC News در یک مصاحبه اختصاصی پنج شنبه.

“این به این معنا نیست که من به عنوان رئیس جمهور حق قانونی برای انجام این کار, من, اما من تا کنون انتخاب کرده اند نه!” مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده است.

در نادر خود را ملامت از رئیس خود Barr گفت: رئیس جمهور باید به tweeting در مورد راجر سنگ مورد چون خود پست “آن را غیر ممکن است برای من به انجام کار است.”

“من فکر می کنم آن زمان برای جلوگیری از به tweeting در مورد وزارت دادگستری پرونده های جنایی” بر گفت و اضافه کرد که او یک مشکل “با برخی از توییت.”

“همانطور که گفتم در تایید, جلسه, من فکر می کنم نقش اساسی دادستان کل است که برای حفظ قانون اجرای روند جنایی مقدس به مطمئن شوید که هیچ دخالت سیاسی در آن است. و من انجام داده اند که و من ادامه خواهد داد به انجام این کار است,” او گفت: شبکه القضات خبرنگار Pierre توماس.

“و من خوشحال می گویند که در واقع رئیس جمهور است و هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی,” او گفت:.

بار اضافه شده است که او نمی خواهد تحت فشار توسط هر کسی — حتی رئیس جمهور.

“من قصد ندارم به اذیت می شود یا تحت تاثیر کسی … که آیا این کنگره یک روزنامه سرمقاله هیئت مدیره و یا رئیس جمهور,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن در این هفته تشکر و ستایش Barr برای overruling جانباز دادستان که تا به حال توصیه می شود که سنگ — مغلوب ساختن پیشی جستن دیرین pal — خدمت بین هفت و نه سال پشت میله های زندان محکومیت خود را برای دروغ گفتن به کنگره و اتهامات دیگر.

روز پنج شنبه کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “نبود زحمت” توسط Barr انتقاد و او هنوز هم به حال “ایمان کامل” در دادستانی کل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی