مغلوب ساختن پیشی جستن رفت و آمد از جمله میله Blagojevich, عفو برنی Kerik

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت او عفو سابق NYPD کمیسر برنی Kerik و تبدیل حکم راد Blagojevich سابق ایلینوی فرماندار بود که به جرم تلاش برای فروش باراک اوباما خالی بسازید پس از انتخابات سال 2008 است.

حرکت آمده تنها چند ساعت پس از آن اعلام شد که برنده اعطا بخشش به سابق San Francisco 49ers صاحب ادوارد DeBartolo جونیور برای اعتقاد خود را بیش از دو دهه پیش در قمار تقلب و رسوایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در مورد رضایت او به عنوان آماده به بخش مشترک پایگاه اندروز در راه خود را به کالیفرنیا.

Kerik که رهبری این گروه در سپتامبر. 11 ترور حملات التماس گناه در نوامبر 2009 از مالیات تقلب و دروغ گفتن به مقامات کاخ سفید بودند که بررسی صلاحیت او پس از رئیس جمهور جورج دبلیو بوش نامزد او به وزیر امنیت داخلی.

او از زندان آزاد شد در آوریل 2013 پس از گذراندن سه سال از چهار سال حبس.

Blagojevich یک دموکرات به اعدام محکوم شد 17 به اتهام فساد دولتی در سال 2011 مربوط به توزیع های سیاسی به نفع در ازای مزایای مالی از جمله تلاش برای درخواست کمپین پول در ازای یک قرار ملاقات برای اوباما صندلی.

Bernie Kerik, left, and former Illinois Gov. Rod Blagojevich
برنی Kerik چپ و سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevichاستیون Hirsch, AP

خوار فرماندار سابق که در خدمت از سال 2003 تا 2009 بود محکوم به 14 سال در ماه مارس 2012 است و انتظار می رود منتشر شده از فدرال قفل در کلرادو در سال 2024 به دلیل رفتار خوب است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج او در طول یک مارس 2010 قسمت از رئیس جمهور واقعیت نشان می دهد “مشهور شاگرد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im