مغلوب ساختن پیشی جستن در نظر لغو پروازهای داخلی به کروناویروس نقاط داغ

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او با توجه به برنامه ریزی برای توقف پروازهای داخلی به کروناویروس نقاط داغ در داخل ایالات متحده به این کشور در تلاش برای مهار یک بیماری همه گیر پیش بینی شده برای کشتن حداقل 100000 نفر.

“ما قطعا به دنبال آن, اما هنگامی که شما انجام دهید که شما واقعا در حال بستن در یک صنعت است که به شدت مورد نیاز” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: کاخ سفید اخبار جلسه.

چنین یک طرح ممکن است امکان پذیر تعطیل ترافیک در فرودگاه های سخت, ضربه, New York, New Orleans, و دیترویت و گسترش عمده مراکز در سراسر کشور به عنوان عفونت گسترش یافته است.

“من به دنبال در نقاط داغ. من به دنبال که در آن پرواز می رویم به داغ لکه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما بسته شدن تا هر پرواز در هر هواپیمایی که بسیار بسیار خشن تصمیم گیری است. اما ما در حال فکر کردن در مورد نقاط داغ, زمانی که شما رفتن از نقطه ای به نقطه داغ است.”

مسافرت داخلی در حال حاضر شده است به شدت محدود و به دلیل غرق شدن تقاضا است. میلیاردها دلار برای سرپا نگه داشتن صنعت هوایی بودند شامل 2.2 تریلیون دلار بسته نجات تهمت امضا جمعه گذشته است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به بیان مخالفت با تحمیل ملی shutdown یک نتیجه است که برخی در این کشور نامیده اند به صرفه جویی در زندگی می کند. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: انعطاف پذیری مورد نیاز بود چرا که برخی از کشورها پايين عفونت نرخ.

در روز سه شنبه تهمت و پزشکان ارائه مشاوره به او گفت که بین 100000 تا 240,000 نفر در ایالات متحده شد و به احتمال زیاد به مرگ ناشی از این ویروس در هفته های آینده حتی اگر آمریکایی ها پایبند نزدیک به ماندن در خانه و دستورالعمل برای ماه آوریل است.

در مواجهه با چشم انداز آمریکایی ها نیاز به مراقبت از این ویروس اما بدون بیمه سلامت تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: آنها به دنبال این مسئله است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت دیدار با آمریکا نفت و مدیران شرکت در روز جمعه. کاهش قیمت بنزین وادار شده توسط یک جهانی پر و اختلاف بین روسیه و عربستان سعودی که درخواست عربستان سعودی برای افزایش خروجی است تحت فشار قرار دادن شرکت های نفتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال کاهش تعداد مهاجران وارد این کشور از آمریکای لاتین, اما روز چهارشنبه گفت: او به رسمیت شناخته شده در ایالات متحده مورد نیاز کارگران مهاجر به طور سنتی مجاز به کشور به کار در مزارع.

“من با توجه به تعهد به کشاورزان است که آنها در حال رفتن به ادامه آمده است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>