مغلوب ساختن پیشی جستن: Coronavirus-مبارزه با منابع فرود در فرودگاه JFK

رئیس جمهور تهمت یکشنبه اعلام کرد که یک انبار بزرگ از به شدت مورد نیاز coronavirus-مبارزه با تامین فرود آمد در نیویورک است.

اولین پرواز در FEMA پروژه لقب “پروژه Airbridge” فرود در فرودگاه جان اف کندی در فرودگاه بین المللی با 2 میلیون ماسک و لباسهای بیش از 10 میلیون دستکش و 70,000 دماسنج است که رفتن به نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است.

فدرال مدیریت اضطراری آژانس در حال کار با شرکت های خصوصی در این طرح به “تسریع حرکت مهم منابع از کشورهای دیگر به آمریکا” گفت.

FEMA برنامه ریزی شده 19 پرواز اضافی و امید به حدود 50 تهمت گفت.

دولت و رهبران شهر از جمله نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو و شهردار, بیل د Blasio شده اند شفاعت با دولت فدرال برای لوازم مانند هواکش و ماسک برای کارکنان بهداشتی درمانی در میان گسترده کمبود.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه پیشنهاد کرد که برخی از بیمارستان ها شدند انباشت با تجهیزات.

“ما برخی از مراقبت های بهداشتی کارگران برخی از بیمارستان ها … جمع اوری تجهیزات از جمله طرفداران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما برای آزادی کسانی که هواکش — به خصوص بیمارستان ها هستند که هرگز از آنها استفاده کنید.”

خواسته به استادانه درست شده در ادعا و تهمت گفت: “من فکر می کنم مردم باید بررسی کنید که چرا چیزی در جریان است.”

“من فکر نمی کنم آن را احتکار. من فکر می کنم شاید بدتر از احتکار,” او اضافه شده است.

آن روشن نیست چه امکانات او با اشاره به.

در ظاهر در فاکس نیوز’ “Hannity” از روز جمعه مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرد که نیویورک نمی خواهد نیاز 30000 هواکش که کومو گفت: لازم خواهد بود.

رئیس جمهور همچنین با ستایش FEMA و سپاه مهندسان ارتش برای ساخت یک “باور نکردنی” از 2900 بیمارستانی در نیویورک Javits Center. او گفت: آنها در حال حاضر در حال حرکت به کشورهای دیگر برای ساخت تخت بیمارستان از جمله نیوجرسی و لوئیزیانا.

“این باور نکردنی پیچیده و در بالای خط بیمارستان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها آن را بسیار به سرعت. هر کس در تلاش برای کشف کردن که چگونه آنها آن را انجام داد از جمله خود من — و من یک سازنده خوب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>