مغلوب ساختن پیشی جستن: دموکراتها coronavirus انتقاد فقط آخرین ‘فریب’

رئیس جمهور تهمت jeered دموکرات جمعه شب برای انتقاد از خود و پاسخ به COVID-19 شیوع کروناویروس گفت که این یک “جدید جعل” پس از یک تلاش ناموفق برای حذف او از دفتر اوکراین است.

“آنها سعی به ضرب و شتم شما در روسیه, روسیه, روسیه — که کار نمی کند خیلی خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تشویق جمعیت در کارولینای جنوبی است. “آنها سعی کردند استیضاح جعل. که کامل بود گفتگو.”

“و این جعل” مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حضار گفت که فقط 15 نفر تشخیص داده شده در ایالات متحده با کروناویروس که از جمعه به استثنای آمریکایی از تخلیه ووهان چین و الماس شاهزاده کشتی کروز.

“بیایید این راست: یک ویروس شروع می شود در چین می سازد راه خود را به کشورهای مختلف در سراسر جهان نمی گسترش به طور گسترده ای در ایالات متحده به دلیل اقدامات اولیه که خودم و دولت در مقابل بسیاری از خواسته های دیگر. و دموکراتها تنها صحبت کردن نقطه و شما آن را ببینید این است که آن را دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گسل” او گفت:.

رئیس جمهور تقدیر کرد دولت او در پاسخ به این coronavirus برجسته تصمیم خود را به نوار اتباع خارجی از ورود ما اگر آنها بازدید چین در سال گذشته 14 روز. “دموکرات ها را تنها می گویند چیزهای وحشتناک حتی اگر آنها می دانند که ما در حال انجام یک کار بزرگ است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت در کارولینای جنوبی در یک آشکاری تلاش برای جلب توجه و دور از دولت دموکراتیک اولیه ریاست جمهوری در روز شنبه.

دفاع از خود در coronavirus تهمت تمسخر دموکراتیک انتقاد از دولت خود درخواست برای $2.5 میلیارد دلار برای مبارزه با ویروس است که به سرعت در حال گسترش از ژانویه با شیوع قابل توجهی در ایتالیا, ایران, و, کره جنوبی.

دموکراتیک رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست بیش از حد کمی اصرار $8.5 میلیارد به جای. در یک جلسه مطبوعاتی برای خبرنگاران بعد از ظهر جمعه مقامات دولت گفت: آنها فرض مقدار بزرگتر خواهد بود برای چندین ساله پاسخ.

نیویورک پست گرافیک

“من درخواست $2.5 میلیارد دلار به اطمینان حاصل شود ما به منابع نیاز داریم. دموکرات ها گفت: این وحشتناک است. او را به انجام چیزی اشتباه,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنها می خواهند به من هشت و نیم, بنابراین من گفت: من آن را. … این مردم دیوانه هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im