رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه را تکذیب کرد گزارش از آژانس اطلاعاتی آمریکا که در روسیه به دخالت در سال 2020 انتخابات برای کمک به او را برنده کرد و دموکرات ها در کنگره از پخت و پز تا یکی دیگر از کمپین اسمیر در برابر او.

“یکی دیگر از اطلاعات غلط در مبارزات انتخاباتی است که راه اندازی شده توسط دموکرات ها در کنگره گفت که روسیه ترجیح من به هر چیزی دموکرات داوطلبانی که هنوز نتوانسته اند بعد از دو هفته تعداد رای خود را در آیووا. جعل شماره 7!” فرمانده ارشد توییتی در 10:36 صبح

کرملین روز جمعه نیز آن را رد کرده بود و دخالت در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری برای افزایش تهمت شانس.

“این بیشتر پارانوئید اطلاعیه که برای ما پشیمانی را چند برابر به ما نزدیک شدن به [ما] انتخابات” سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov به خبرنگاران گفت:. “آنها هیچ ربطی به حقیقت است.”

آژانس اطلاعاتی آمریکا گفت اعضای مجلس نمایندگان کمیته اطلاعات در طبقه بندی جلسه هفته گذشته که روسیه دوباره دخالت در سیاست آمریکا پیش از ریاست جمهوری یک منبع به رویترز گفت.

مقامات ایالات متحده به مدت طولانی هشدار داد که روسیه و کشورهای دیگر به دنبال دخالت در Nov. 3 انتخابات ریاست جمهوری.

آمریکا جامعه اطلاعاتی به این نتیجه رسیدند که کرملین با استفاده از جعلی اخبار و گزارش حملات سایبری و روش های دیگر در آن 2016 عملیات در تلاش برای افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن اتهام که روسیه را انکار می کند.

تهمت نیز بارها و بارها پاره پاره پیدا کردن آن را جعل کرد.

هفته گذشته طبقه بندی کنگره جلسه را برانگیخت تیز پاسخ تهمت که سرزنش اقدام مدیر اطلاعات ملی جوزف مگوایر برای اجازه می دهد کارکنان خود را به مختصری از نمایندگان مجلس از جمله دموکراتیک رئیس پنل Adam Schiff که منجر به استیضاح تحقیق, نیویورک تایمز, اولین گزارش با استناد به یک پنجگانه از منابع.

Vladimir Putin
ولادیمیر پوتینAP

رئیس جمهور نگران است که دموکرات ها خواهد تسلیحاتی اطلاعات برای استفاده علیه او مقاله گفت.

اما همکار خود را جمهوری خواهان در هفته گذشته جلسه سوال اعتبار از اطلاعات با توجه به رویترز’ منبع این استدلال که تهمت گرفته بود یک خط سخت در روسیه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس کنسرو مگوایر اعلام این هفته که ریچارد Grenell یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب می شوند و اقدام رئیس اطلاعات حتی به عنوان او ادامه داد: برای خدمت به عنوان سفیر ایران در آلمان است.

دموکرات ها به سرعت توقیف شده در این گزارش است.

“آمریکا رای دهندگان باید تصمیم آمریکا انتخابات — ولادیمیر پوتین” مجلس نانسی پلوسی در توییتر نوشت اواخر روز پنجشنبه با اشاره به رئيس جمهور روسیه است.

با مهر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im