هفته گذشته من تا به حال افتخار صحبت با لری Kudlow مدیر از رئیس جمهور شورای اقتصاد ملی در مورد کاهش مالیات 2.0 و اقتصاد است.

هدف این است که کمک به روزمره آمریکایی ها از تمام جنبه های زندگی را درک دولت از پیشنهادات و افکار مالیات و در پیشبرد این قوی اقتصادی رنسانس یادآور ریگان سال است. لذت بردن از!

J. T. : که در آن شما در در دور دوم کاهش مالیات? چه تفکر پشت آن است ؟

L. K.: چند ماه پیش وجود داشته است برخی از سست بحث در مورد سود سرمایه و تشخيص و حقوق و دستمزد مالیات و همه چیز و من رفتم پایین و تا به حال چت با رئیس جمهور گفت: “چگونه در مورد ما ایجاد یک فرآیند مطالعه و ما آن را “کاهش مالیات 2.0.” و او آن را دوست داشتم خیلی.

شما می دانید که ما بسیار افتخار از آنچه ما تماس بگیرید یقه آبی بوم. وسط و پایین دستمزد بگیران دستمزد در حال رشد سریع تر از مدیران خود را’.

آنها تا به حال 47 درصد افزایش در ارزش خالص خانواده از سهام و خانه های خود. در حالی که بالای 1% افزایش ارزش خالص خود را با تنها 13٪.

هنگامی که ما طراحی کسب و کار کاهش مالیات در اواخر 2015 و اوایل 2016, ما با استفاده از یک نظریه که بزرگترین سود از کسب و کار کاهش مالیات نمی شد ثروتمندترین; در واقع آنها خواهد بود کارگران است. و این دقیقا همان چیزی اتفاق می افتد و آن را مطلق کلید بخشی از داستان ما.

J. T.: در اصل یک کسب و کار کوچک و یا اواسط اندازه کسب و کار در هر کسب و کار است که سرمایه بیشتری برای سرمایه گذاری در توسعه به استخدام افراد. وجود دارد یک اثر مستقیم.

L. K.: بله دقیقا چون بیشتر سرمایه گذاری کسب و کار ما شاهد یک افزایش دهد. هشت ماهه رشد بهره وری بوده است 1½%. من می خواهم برای دیدن که در 2½% در چند سال آینده, اما آن را به حال شده است واقعا در حال رشد در اطراف گیر صفر درصد برای بسیاری از 2000s. بالاتر بهره وری عامل منجر به دستمزد واقعی سود. انگیزه برای کسب و کارهای کوچک به سرمایه گذاری و تولید بزرگترین دستاوردهای است که در واقع در نیمه پایین.

بنابراین شما به 3½% نرخ بیکاری است. بالاترین در حدود 50 سال است.

J. T.: آنچه بیان “زمانی که شما جوان هستید … ?”

L. K.: چرچیل. چرچیل گفت: “و این درست است برای من: “زمانی که شما در 20s خود را اگر شما یک سوسیالیست شما باید بدون قلب. هنگامی که شما در 30s خود را اگر شما یک سرمایه داری شما هیچ ذهن است.”

J. T.: با فرض کاهش مالیات 2.0 می شود از طریق این درآمد مالیات چوب ؟

L. K.: ما دوست داریم به دست آورده اعتبار مالیات بر درآمد. ما دو برابر استاندارد کسر. ما افزایش کودک اعتباری. تمام چیزهای که در حال رفتن به ماندن در. کاملا.

به کاهش مالیات 2.0. همه ما این حساب های پس انداز. ما در بهداشت و آموزش و پرورش حساب پس انداز. ما دوست داریم به ساده است که به یک حساب پس انداز به نام جهانی حساب پس انداز. بر روی تپه ای آنها را از آن تماس بگیرید ایالات متحده آمریکا حساب.

این یک فکر این است که هنوز در بتن می باشد. شما می توانید از این ایالات متحده آمریکا حساب — که به سمت طبقه متوسط مردم است. شما می قرار دادن پول خود را در پس از کسر مالیات و داخل ایجاد می کند البته خواهد بود معاف از مالیات.

J. T.: آن را به کمک کار خانواده ها از تمام خطوط سیاسی. آنها مجاز به سرمایه گذاری که در بازار سهام ؟

L. K.: کاملا. ما در حال صحبت کردن در مورد متوسط درآمد متوسط آبی-یقه و یا کارگران خدمات. آنها تا 50 درصد در بازار سهام و این که واقعا خوب شماره. و وجود دارد برای رفتن به 10 درصد طبقه متوسط کاهش مالیات است که یکی دیگر از ایده.

همه چیز ما در اینجا در مورد رشد اقتصادی است.

هر چیزی که رئیس جمهور در دوره دوم خواهد بود با هدف رشد اقتصادی طبقه متوسط مالیات کسب و کار کوچک. ما ممکن است قادر به کمک به کسب و کارهای کوچک در کاهش مالیات ،

President Trump
رئیس جمهور تهمت ارائه دولت از آدرس اتحادیه در روز سه شنبه.گتی ایماژ

در سال 2017 لایحه کمک کرد اما من فکر می کنم ما ممکن است حتی انجام برخی بیشتر در کسب و کار کوچک ،

و سپس در دوره رئیس جمهور را حفظ خواهد کرد تا تلاش برای ادامه به کاهش هزینه های نظارتی برای کسب و کار. او را دوست دارد به بند مقررات آزاد او را دوست دارد به استفاده از دستور اجرایی و او را دوست دارد طبقه متوسط کاهش مالیات.

J. T.: بیکاری در پدیداری سطح پایین. شما باید مردم از همه اقوام به خوبی انجام می دهند. و ما هنوز در حال اضافه کردن شغل. آیا شما فکر می کنید اگر قطار باقی می ماند در مسیر ما می توانید آن را به 2.5% به عنوان اندازه گیری توسط U-3?

L. K.: ما تا به حال 3½ میلیون نفر دوباره به نیروی کار در سه سال است. آن را می تواند رها به 3 آن می تواند رها به 2.7.

شما رو بیشتر مردم کاری با بهره وری بهتر. دلار شده است ثابت و صدا و قابل اعتماد است. و من فکر می کنم که کلید پایین نگه داشتن تورم است.

J. T.: پس از آن را عادلانه می گویند بخشی از رئيس جمهور در مبارزات انتخاباتی تم باید “فقط بگو نه به سوسیالیسم”?

L. K.: این یک راه خوب برای آن قرار داده است. و یا “فقط بگو بله به یقه آبی بوم فقط می گویند بله به رایگان شرکت.”

شما یک مقدار زیادی از خوش بینی در اینجا. شما رو خوش بینانه رئیس جمهور شما رو خوش بینانه NEC مدیر. من فکر می کنم که این کشور در حال تبدیل شدن بیشتر خوش بینانه است.

من فقط دیدم در نظرسنجی گالوپ اقتصادی تصویب 60% — که تعداد قابل توجهی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im