مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش coronavirus اجتماعی-فاصله دستورالعمل به مارس 30

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه اعلام کرد که فدرال اجتماعی-فاصله دستورالعمل خواهد بود تمدید مارس 30 در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

اولیه 15 روز دوره اجتماعی فاصله خواست توسط دولت فدرال تعیین شده بود به پایان می رسد در روز دوشنبه.

اما “هیچ چیز می تواند بدتر از اعلام پیروزی قبل از پیروزی به دست آورد. خواهد بود که بزرگترین از دست دادن از همه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در خارج از کاخ سفید است.

آمریکا بیش از 130,000 موارد COVID-19 و حداقل 2,300 مرگ و میر و تلفات به اوج انتظار می رود در دو هفته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا با هدف بازگشایی این کشور در عید پاک, مارس 12 اما روز یکشنبه گفت که “فقط یک آرمان است.”

کاهش روش با هدف کاهش تعداد عفونت و مرگ و میر و بیشتر مردم پایبند به آنها “سریع تر این کابوس به پایان خواهد رسید” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“من می خواهم مردم آمریکا بدانند که خود را فداکارانه الهام بخش و شجاع تلاش های صرفه جویی در زندگی های بی شماری. شما در حال ساخت, تفاوت,” او گفت:.

در این جلسه وزارت بهداشت و خدمات انسانی, معاون وزیر Adm. دکتر برت P. Giroir اعلام کرد که خود سواب coronavirus تست خواهد شد نورد از هفته آینده.

“این یک چیز بسیار بزرگ که مورد تایید FDA در هفته گذشته و آن را در حال حاضر اجرا می شود در این هفته” Giroir گفت.

با موافقت مردم با موارد مشکوک از COVID-19 خواهد بود قادر به استفاده از فوم گرد و خاک در بینی خود را به جمع آوری یک نمونه است که آنها را قرار داده و سپس به کیسه های پلاستیکی برای تست.

این امر از بین بردن نیاز برای کارکنان مراقبت های بهداشتی خود را به تغییر تجهیزات حفاظت شخصی در هر زمان آنها انجام یک تست, صرفه جویی در منابع بسیار مورد نیاز.

“به جای داشتن یک ارائه دهنده چوب این همه راه را در پشت خود بینی که ناراحت کننده است اما آن را نیز نیاز به PPE تغییر, هر بار آن را انجام داده” Giroir گفت. “این نه تنها باعث افزایش سرعت اما آن را از بین می برد همه این تغییرات از PPE.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>