رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سوزن تام Steyer برای ترک حزب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری اصرار میلیاردر کسب و کار را هر چه پول او را ترک کرده و “از بین برود.”

“تام Steyer که دیگر از مینی Mike Bloomberg, صرف دلار بیشتر برای هیچ چیز بیش از هر نامزد در تاریخ ترک نژاد امروز اعلام چگونه هیجان زده او به بخشی از [sic]دموکرات دلقک نمایش” رئیس جمهور در توئیتر نوشت: اوایل صبح روز یکشنبه. “رفتن تام و صرفه جویی هر چه پول کمی شما را ترک کرده اند!”

در یکی دیگر از ارسال تهمت پیشنهاد Steyer و بلومبرگ نمی خواهد با استفاده از بخت و اقبال خود را در برابر مبارزات انتخاباتی خود.

“من می خواهم برای پیدا کردن آن سخت به این باور است که شکست خورده ریاست جمهوری نامزد تام Steyer یا مینی Mike Bloomberg, را کمک به حزب دموکرات حتی در برابر من پس از راه آنها درمان شده اند – خندید & مسخره. واقعی سیاستمداران آنها را خوردند و تف کردن آنها را!” به رئیس جمهور نوشت.

Steyer که کاهش یافته و از نژاد پس از یک فقیر نشان دادن در انتخابات مقدماتی کارولینای جنوبی که در آن او موفق به پیروزی در هر نمایندگان شات پشت در مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صدای جیر جیر می گویند او “آماده” برای کار به انکار رئیس جمهور یک دوم.

“دونالد من آماده برای انجام هر آنچه در آن طول می کشد به ضرب و شتم شما و صرفه جویی در ما دموکراسی” Steyer نوشت.

او گفت که “صفر حسرت”, حتی اگر او صرف بیش از 23 میلیون دلار در تبلیغات در پلمتو دولت است.

Tom Steyer
تام Steyerگتی ایماژ برای SiriusXM

اعلام تصمیم خود Steyer گفت: حمایت از او هر کس می شود این نامزد ریاست جمهوری به دلیل “هر حزب دموکرات بهتر است از مغلوب ساختن پیشی جستن.”

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن برنده در کارولینای جنوبی در نظر گرفتن 48.4 درصد از آرا.

سناتور. برنی ساندرز در آمد دوم با 19.9 درصد است.

Steyer سوم به پایان رسید با 11.3 درصد از نیاز 15 درصد مورد نیاز برای برنده شدن هر گونه نمایندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im