مغلوب ساختن پیشی جستن-محبت مادر بزرگ ناشران پرتلند ‘بمب’ به فدرال — و آن را خود او نوه

مدت کوتاهی پس از نیمه شب روز سه شنبه صبح, فیلم لحظه ای موقت بمب پرتاب شد در پورتلند دادگاه فدرال در طول یک شب دیگر از اعتراض های خشونت آمیز. مغلوب ساختن پیشی جستن-محبت 69 سال به زودی پا به جلو به بیرون مشکوک عمومی — که خود نوه.

Karla فاکس می گوید: او به رسمیت شناخته شده به اتهام بمب افکن به عنوان دختر و پسر 18 ساله گابریل “ریکو” Agard-Berryhill.

در ساعات پس از حمله بمب های اجتماعی-رسانه های کاربران و تجزیه و تحلیل از بلند و باریک مرد با پوشیدن متمایز زیتون جلیقه با کلمه “آیکون” چاپ شده بر روی آن پرتاب چیزی بیش از نرده ها در علامت گذاری O. هتفیلد دادگاه است. ثانیه بعد یک انفجار بزرگ فوران پوشش درب جلو در شعله های آتش. انسان تا چیزی را از زمین و sprints کردن دوربین. پلیس گفت که ضربه مغزی می تواند “شنیده و احساس بیش از یک بلوک دور.”

فاکس فورا شناسایی نوه اش چرا که او به او جلیقه.

“من خریداری جلیقه برای او و پس از او در بر داشت یک آنلاین پس از اخذ رسید با گلوله های لاستیکی شب قبل در اعتراض” روباه گفت: پست. (او حتی ترک یک بررسی مثبت در لباس سایت Hibbett: “من این رو برای نوه من که یک معترض در مرکز شهر او با استفاده از آن هر شب و می گوید این کار را می کند.”) او ارسال شده یک عکس از او و نما در 26 دلار غیر ضد گلوله پوشاک.

Agard-Berryhill به نظر می رسید به اعتراف به غلط دخالت در این حادثه در پیام های متن برای پست در روز پنج شنبه اگر چه او را تایید نمی کند او بمب افکن.

“دستگاه من متهم به اتهام پرتاب شد گفته به من داده ناشناخته قاره با صورت کامل پوشش,” او نوشت. “من گفته بود که می گفتند: یک بارق اتش بازی است که نمی خواهد صدمه به ساختمان یا آسیب رساندن هر کسی که در اطراف آن است.”

وی افزود: “اجرای قانون است و نه تماس با من برای هر گونه اتهام جرم و جنایت به عنوان حق در حال حاضر.”

Gabriel “Rico” Sebastian Agard-Berryhill
گابریل “ریکو” سباستین Agard-BerryhillFacebook

اواخر همان شب Agard-Berryhill خود گفت افسر عفو مشروط او می خواست به نوبه خود در. او دستگیر شد و توسط مارشال آمریکا و رزرو به Multnomah County بازداشتگاه با توجه به استشهاد توسط اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره عامل. او را به اتهام جنایت آتش سوزی و چهره حداقل پنج سال در زندان اگر محکوم کرد. او منتشر شد بدون وثیقه.

او گفت: محقق است که دستگاه به او گفته شد به پرتاب کرده بود “زرد بسته بندی مقوا با راه راه آبی بود اندازه کوچک ‘V8’ می توانید و تا به حال یک سبز فیوز.”

“هیچ قانونی در اعتراض به پیام های پیشرفته با پرتاب زیادی مواد انفجاری را در برابر یک ساختمان دولتی. آقای Agard-Berryhill اقدامات می تواند به شدت مجروح مأموران اجرای قانون قرار گرفته در نزدیکی دادگاه دیگر معترضان در نزدیکی ایستاده و یا خود گفت:” اورگان ایالات متحده در منطقه وکیل بیلی ویلیامز.

بمب پرتاب antics شوکه Agard-Berryhill مادر بزرگ, یک محافظه کار است که پشتیبانی از رئیس جمهور تهمت و که پرتلند-منطقه خانه پر از MAGA کالا.

او ادعا می کند او نمی دانست که نوه اش را در سیاست و غافل بود پورتلند تظاهرات در حال حاضر در ماه دوم مشخص شد شبانه لندن ،

فاکس می گوید زمانی که او آخرین بار او را دیدم نوه هفته گذشته او گفت که اعتراض مسالمت آمیز و “محافظت از یک دختر است.” یک مرد در همان جلیقه عنوان “ریکو” در استشهاد به نظر می رسد در یک ویروسی جولای 18 تصویری با استفاده از یک سپر برای محافظت از برهنه معترض لقب “برهنه آتنا.”

“من اعتقاد او داستان” روباه می گوید. “او گفت که او فقط حلق آویز کردن در شورش دنده [یک آنارشیست مواد غذایی co-op] و انجام صلح آمیز همه چیز است.”

“من نمی پوشی هر یک از این” روباه گفت: پست. “من شگفت زده هستم در همه این حوادث است.”

200801-portland-grandma4

گابریل سباستین Agard-Berryhill تصویر محافظ برهنه تظاهرکننده در اعتراض در پورتلند اورگان است.

توماس مورالس

Federal law enforcement officers face off with protesters in Portland

ناتان Howard/ایسنا

بعدی

آنچه جهان نیاز دارد در حال حاضر عشق شیرین, عشق و…

2

نمایش به صورت اسلاید

او گفت: در گذشته ارتباط از طریق متن با نوه اش, او از او خواست به حذف این عکس از او با پوشیدن جلیقه و به حذف او از اظهار نظر در مورد خرید.

او می گوید: او اولین آگاه شد از این فیلم در روز چهارشنبه زمانی که یکی از اعضای خانواده تماس گرفته و او را با لینک به توییتر.

ارسال تحت توییتر رسیدگی “@TRUMPSGIRL2020,” روباه توییتی پاسخ به یک مقاله با Agard-Berryhill عکس: “این من تنها نوه من عشق او را به مرگ و نمی دانم او را به انجام چنین چیزی بد من شده بود ارسال چند چیز در مورد antifa و BLM او می داند که من در برابر کسانی که شورش bigtime … او تصمیم خود را سم.”

فاکس می گوید او نمی دانم او مبهم نظرات کمک مقامات شناسایی آتش سوزی مشکوک. او چکیده ای از جلیقه همراه با عکس از نوه اش ذکر شده است به عنوان یک سرب در فدرال استشهاد.

Gabriel Sebastian Agard-Berryhill
گابریل سباستین Agard-BerryhillFacebook (2)

روباه گفت نوه اش در حال حاضر در مشروط شدن به یک اعتقاد جنایت هنگامی که او جزئی بود. او گفت: او صرف دو سال گذشته در Rogue ولی جوانان Correctional Facility در جنوب اورگان و به تازگی صحبت از تبدیل زندگی خود را در اطراف و گرفتن یک کار در آمازون است.

فاکس صحبت کرد پنج شنبه با Agard-Berryhill مادر — دختر او — که به او گفت که او آگاه از بمب تصویری.

12:11 صبح انفجار آنقدر بلند است که حتی کاربران در چت روم استفاده می شود به منظور هماهنگی اعتراض و شورش ابراز تعجب.

“مقدس f–k که بلندترین انفجار شنیده ام همیشه” نوشت. “من احساس کردم که در f–پادشاه استخوان” نوشت: یکی دیگر از.

پس از پنج هفته از خشونت antifa رهبری تظاهرات عمدتا متمرکز در مرکز شهر پورتلند وزارت امنیت فرستاده اضافی تقویت در جولای 4 برای محافظت از شهر گل سرسبد فدرال دادگاه است. حضور فدرال افسران خشمگین کرده است Portlanders که آمده اند در اعداد بزرگ خواستار آنها را ترک. شده اند وجود دارد ده ها تن از بازداشت و اتهامات فدرال برای حمله به ماموران فدرال و تخریب اموال. تظاهر کنندگان مشاهده شده است پرتاب پرتابه و روشن های تجاری درجه آتش بازی در افسران. DHS گزارش می دهد که برخی از افسران آن باید آسیب دید از لیزر استفاده می شود با تظاهر کنندگان. دیگران باید در مورد نیاز پزشکی برای درمان سوختگی و آسیب به سر, به عنوان یک نتیجه از آتش بازی.

قبل از دستگیری روباه گفته بود از نوه اش “من عشق من نوه و دعا برای او به کمک او نیاز دارد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>