تهمت مسخره بایدن gaffes: ‘چیزی در رفتن وجود دارد’

رئیس جمهور تهمت آمد به جو بایدن زادگاه اسکرانتون پنسیلوانیا در روز پنج شنبه و مسخره معاون سابق رئیس جمهور اخیر سری از کمپین gaffes و گفت: “چیزی در رفتن وجود دارد.”

رئیس جمهور در زمان شات در بایدن زمانی که خواسته در یک فاکس نیوز تاون هال که نامزد حزب دموکرات او می خواهم به جای اجرا در برابر — برنی ساندرز یا بایدن.

“ذهنی من همه را برای برنی کمونیست” مغلوب ساختن پیشی جستن به حضار گفت.

“و سپس ما این چیزی است که اتفاق افتاده است در روز سه شنبه که به گمان او روز شنبه گفت: با اشاره به بایدن flub که در آن او مخلوط شده تا روز سه شنبه در یک شنبه مبارزات انتخاباتی متوقف شود.

“اما او همچنین گفت: 150 میلیون نفر کشته شدند, با اسلحه و, که او در حال اجرا بود برای آمریکا,” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد.

در آخرین جمعه دموکراتیک مناظره بایدن به اشتباه ادعا 150 میلیون آمریکایی کشته شده اند با خشونت اسلحه از سال 2007. مبارزات انتخاباتی خود بعد توضیح داد که منظور او را به می گویند 150,000.

دوشنبه گذشته در یک رویداد در کارولینای جنوبی بایدن همچنین تضعیف اشاره به خودش را به عنوان “نامزد حزب دموکرات برای این کشور ایالات متحده آمریکا.”

تهمت نیز خواسته شد پنج شنبه شب اگر او فکر بایدن است “آسیب دیده” به عنوان یک نتیجه از استیضاح در برابر او.

رئیس جمهور assented با استناد به بایدن پسر شکارچی بود که طلبه با مغلوب ساختن پیشی جستن تیم حقوقی برای برگزاری یک پرداخت کار در اوکراین شرکت انرژی Burisma در حالی که پدر او معاون رئیس جمهور.

“شما نگاه کنید این پسر در اینجا یک پسر که ندارد یک کار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“او می رود و می شود 3 میلیون دلار به علاوه $183,000 یک ماه به یک عضو هیئت مدیره برای یک شرکت است که بسیاری از مردم گفت: فاسد بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im