مغلوب ساختن پیشی جستن nixes نیویورک-منطقه coronavirus قرنطینه بود که فرمانداران در سقوط

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در شب شنبه حمایت کردن daylong تهدید به قفل کردن شهر نیویورک و منطقه tristate — یک پیشنهاد بود که پرتاب سه فرمانداران برای یک حلقه از جمله رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که تشبیه برنامه ریزی برای شروع یک “جنگ داخلی.”

“قرنطینه لازم نیست,” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: در یک سری از توییت شنبه شب استدلال که یک سفر مشورتی کفایت خواهد کرد.

و مشاوره سفر صرفا یک tepidly-دقت کنید, اعلام, sans دندان مدفون در CDC سایت.

“CDC خواستار ساکنان نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات به خودداری از غیر ضروری مسافرت داخلی برای 14 روز بلافاصله موثر” آن را گفت.

مشورتی اظهار داشت: آن صدق نمی کند به چنین بحرانی در صنایع به عنوان حمل و نقل عمومی سلامت بانکی و تامین مواد غذایی.

مغلوب ساختن پیشی جستن بود گفت شنبه که او با توجه به تحمیل یک “اجرا” دو هفته قرنطینه و ممنوعیت سفر در نیویورک نیوجرسی و قطعات کانکتیکات به امید حفاظت از بقیه ملت از کانون شیوع.

“ما می خواهم برای دیدن نیویورک قرنطینه به دلیل آن را به یک نقطه داغ او گفت:” در یک اطلاعیه که blindsided کومو — که پاره پاره ایده به عنوان “یک جنگ داخلی از نوع بحث است.”

“این خواهد بود یک اعلام جنگ در ایالات” فرماندار گفت: در سی ان ان.

“اگر شما شروع به دیوارها کردن مناطق در سراسر کشور آن را فقط می تواند کاملا عجیب و غریب, ضد تولیدی ضد امریکا و ضد اجتماعی,” او گفت:.

“ما خواهد بود ووهان چین که معنا ندارد.”

“ما نمی هر گونه اطلاعات و مطمئن نیستید که چه رئیس جمهور به معنی با نظر” یک شهر سالن سخنگوی وزن در.

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی و کانکتیکات رژیم صهیونیستی. ند لمانت گفت: آنها بیش از حد شده بود مشورت با کاخ سفید است.

“سردرگمی منجر به وحشت” لمانت گفت.

پتانسیل حلقه-around-the-کانون تا به حال بازی بود به همه گیر تلفات همچنان نگران کننده افزایش یابد.

آمار منتشر شده در روز شنبه نشان می دهد میزان مرگ ناشی از کوروناویروس به شدت تسریع در اپل بزرگ با یک نفر در حال مرگ هر شش دقیقه در 24 ساعت پایان دادن به 4 p. m. روز شنبه.

New Jersey Gov. Phil Murphy
فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفیAP

حداقل 222 بیشتر افراد فوت در کسانی که 24 ساعت از COVID-19 آوردن تلفات برای شهرستان به 672 با برخی از 30,000 تست مثبت است.

دولت ملی و تعداد آنها نیز تیره و تار.

بیش از 700 مرده در سطح ایالت و بیش از 1700 در هواکش اکثریت قریب به اتفاق در شهر Icu.

ایالات متحده باقی ماند و همه گیر ترین-آمار کشور با بیش از 119,000 موارد و برخی از 2,000 مرگ و میر.

کسانی که از 2000 مرگ و میر نشان دهنده دو روز دو برابر در مرگ و میر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال آشکار عملا هیچ جزئیات پیشنهاد خود را مستند به جز به می گویند این امر معاف تحویل کامیون و حیاتی پرسنل.

حتی پس از آن شده اند که بزرگترین بهداشت فدرال قرنطینه پس از اسپانیایی-آنفولانزای همه گیر از 1918-19 با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری.

“من می خواهم نه نه, اما ما ممکن است نیاز به آن را ناروا” هشدار داده بود.

“New York, New Jersey, شاید یک یا دو جاهای دیگر بخش های خاصی از کانکتیکات قرنطینه.”

رئیس جمهور صحبت می کرد به عنوان او آماده برای هیئت مدیره خود دریایی یک هلیکوپتر در مسیر به نورفولک ، — جایی که او نظارت خروج از USNS راحتی کشتی بیمارستانی به مجموعه بخار در تمام طول روز جمعه به سمت بندر نیویورک.

در تهدید یک مستند تهمت خاص خطر ابتلا به فلوریدا که در آن مقامات دولتی دوشنبه گذشته دستور فرار نیویورکی برای حفظ کردن و یا رعایت اجباری 14 روز در قرنطینه به محض ورود.

تمام تماسهای ورودی هواپیما از منطقه tristate در حال سوار با اجرای قانون و مقامات بهداشتی دولت را از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis.

فرمانداران در کشورهای دیگر از جمله مریلند تگزاس و کارولینای جنوبی و آیلند صادر مشابه نگه دارید-از-یا-قرنطینه سفارشات برای فرار از نیویورک.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن tristate مستند شده اند اولین قرنطینه به فدرال.

“آنها با داشتن مشکلات در فلوریدا بسیاری از نیویورکی ها پایین رفتن. ما نمی خواهیم که,” او گفت:.

او دو برابر کردن بعد در بعد از ظهر یک آسفالته در پایگاه نیروی هوایی اندروز تماس بالقوه قرنطینه نیویورک نیوجرسی و حداقل قطعات کانکتیکات “کوتاه مدت دو هفته.”

“محدود کردن سفر” او گفت:, و اضافه کرد او شده است در گفتگو با DeSantis.

“این خواهد بود یک اجرا شده است. و شما می دانید من می خواهم به جای آن را انجام نمی, اما ما ممکن است به آن نیاز دارید.”

هشت ساعت گذشت با مغلوب ساختن پیشی جستن صدور هیچ توضیحات بیشتر در چه مستند مستلزم و یا چگونه آن را اجرا می شود.

نه کاخ سفید.

“ما در حال بررسی این گزینه در حال حاضر” رئیس ستاد علامت مراتع به خبرنگاران گفت: مبهم.

سناتور. چاک شومر گفت که او بیش از حد بود در تاریکی.

“همه تصمیمات باید بر اساس حقایق و علم و بهترین مشاوره از ما حرفه ای بهداشت عمومی — و باید آن را در هماهنگی نزدیک با ما محلی و مقامات دولتی. من درخواست رئیس جمهور برای کار با نیویورک مقامات پیگیری کارشناسان و شواهد مبتنی بر تصمیم گیری است.”

رئیس جمهور می شده اند و در حقوق خود را به صدور یک فرمان اجرایی الزامی قرنطینه در موارد مسری-شیوع بیماری از جمله “آنفولانزا است که می تواند باعث بیماری همه گیر” با توجه به CDC.

شکستن فدرال قرنطینه منظور می تواند با مجازات جریمه و حبس CDC می گوید.

مغلوب ساختن پیشی جستن و کومو شده اند کاملا در تضاد است. در اوایل روز شنبه, Cuomo اشاره کرد و با قدردانی است که رئیس جمهور مورد تایید بود افتتاح چهار 1,000-تخت سایت برای coronavirus درمان است.

همچنین روز شنبه, Cuomo, اعلام کرد که دولت ریاست جمهوری اولیه قبلا برنامه ریزی شده برای مارس 28 در حال حاضر محل ژوئن 23, همزمان با آن تاریخ کنگره و قوه مقننه مقدماتی.

در ضمن حدود 30 نفر از پرستاران و بستگان خود را اعتراض به کمبود ماسک و دستکش در مقابل ژاکوبی اتاق اورژانس بیمارستان در برانکس و خواستار آن شدند که دولت ارائه تجهیزات حفاظتی بلافاصله.

پرستاران ایستاده بود شش فوت از هم جدا نگه داشتن نشانه های مطلب “سلامت هستند قبل از سود” “احترام بهداشت و درمان عمومی پرستاران” و “ما در معرض خطر زندگی ما برای نجات شماست.”

در واکنش به تهدید فدرال مستند مخلوط شد برای نیویورکی ها که از روز یکشنبه گذشته شده اند و مقابله با دولت دستور که میله گروه تجمعات و بسته می شود اما اکثر کسب و کار منع نمی کند ساکنان از سفر به داخل و خارج از دولت است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن مایل به نزدیک کردن منطقه tristate است و البته نگرانکننده با توجه به تاریخ خود را با دیوار و اهانت به دولت گفت:” از کار متصدی بار کامیل Larkins, 23, از بدفورد-Stuyvesant.

“اما دولت از کرونا در نیویورک در حال حاضر خوب نیست. ما هرگز صاف منحنی اگر ما نمی باشد و رسیدگی به این مشکل است.”

گزارش اضافی توسط سام راسکین, Georgett رابرتز Khristina Narizhnaya برنادت هوگان و نولان هیکس

Brooklyn empty street coronavirus pandemic
خالی خیابان در بروکلین است که امروز دیده می شود که این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان ادامه دارد.ZUMAPRESS.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im