مغلوب ساختن پیشی جستن متعهد به همکاری با چین و چین برای مبارزه با کروناویروس

رئیس جمهور تهمت جمعه اعلام کرد که او و همتای چینی خود شی جینپینگ را متعهد به همکاری در مبارزه با کروناویروس همه گیر و فراگیر در جهان است.

“فقط به پایان رسید بسیار خوب و گفتگو با رئیس جمهور یازدهم از چین است. مورد بحث در جزئیات بزرگ CoronaVirus است ravaging بخش های بزرگی از سیاره ما” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر اوایل جمعه.

“چین بوده و از طریق مقدار و توسعه یک درک قوی از ویروس. ما در حال همکاری نزدیک با هم. احترام بسیار!” اضافه شده تهمت که به ویژه خودداری از اشاره به COVID-19 به عنوان “چین ویروس” روز پس از او به فاکس نیوز که او را متوقف خواهد کرد با استفاده از به اصطلاح.

در ضمن یازدهم گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که روابط میان پکن و واشنگتن شد و در یک “لحظه بحرانی” و قول داد که به همکاری به شکست coronavirus با توجه رسمی چین شین هوا اخبار آژانس.

“هر دو طرف بهره مند خواهند شد اگر ما همکاری هر دو را از دست خواهد داد اگر ما مبارزه با هر یک از دیگر” یازدهم گفت: با توجه به انتخاب.

“همکاری تنها انتخاب درست. من امیدوارم که ایالات متحده می تواند به اقدامات واقعی است. دو طرف باید با هم کار کنند به منظور افزایش همکاری ها در مبارزه با ویروس ها و توسعه عدم مقابله” روابط او اضافه شده است.

یازدهم گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است که چین “می داند ایالات متحده وضع فعلی بیش از COVID-19 شیوع و آمادگی خود را برای ارائه پشتیبانی در ظرفیت آن است.”

او همچنین خواست واشنگتن به “اقدام اساسی در بهبود روابط دو جانبه.”

و یازدهم “پیشنهاد کرد که دو طرف با هم کار کنند برای افزایش همکاری در اپیدمی کنترل و زمینه های دیگر و توسعه یک رابطه, غیر-تعارض غیر رویارویی احترام متقابل و برنده برنده همکاری” شین هوا گزارش شده است.

قبل از شیوع کروناویروس هر دو کشور در میان یک جنگ تجاری و استارک در درگیری بر سر مالکیت معنوی, حقوق بشر, تایوان و پکن سیاست در هنگ کنگ و جنوب دریای چین.

پکن شده است به خصوص irked توسط وزیر امور خارجه مایک Pompeo را تکرار اشاره به شیوع بیماری به عنوان “ووهان آنفولانزا” پس از شهر چینی که آن را در ابتدا شناسایی و گفت: این سیاسی این موضوع و ترویج تعصب.

با پست سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>