مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش شهردار de Blasio: “من واقعا بدست می خواهم او را کشته coronavirus بحران

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او “واقعا بدست می خواهم” شهردار نیویورک, بیل د Blasio گفت: آنها پیوند می خورند در حالی که در پاسخ به شیوع کروناویروس.

“او مانند ما او را کاری بسیار سخت است. اما من نمی توانم بگویم هر چیزی بد در مورد شهردار de Blasio به دلیل ارتباط من با او بیش از چند هفته گذشته شده است بسیار عالی” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در کنفرانس مطبوعاتی.

“من از صحبت با شهردار de Blasio بسیاری در هفته گذشته” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد: احساساتی در مورد دموکرات.

“ما به او کمک کرد من فکر می کنم, و من واقعا بدست می خواهم او را. من همراه با او بسیار خوب است. در حال حاضر او می خواهد ما را به انجام برخی از چیزهایی که ما تولید کرده ایم. امروز من با صحبت او با وزیر دفاع Esper و ما تا به حال یک گفتگو و ما در حال کمک به او را دریافت کنید برخی از چیزهایی که او نیاز دارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او و د Blasio یکدیگر را نمی دانند و قبل از بحران است که آنها را مورد بحث چگونه این بحران تأثیر دوران کودکی خود را در محله کوئینز.

“من صحبت کردم به او مقدار زیادی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و ما واقعا تا به حال فوق العاده گفتگوهای سازنده. من و بعد فورا رفت واز او بسیاری از مردم ما بدست او یک مرکز پزشکی. او خواسته در المهرست من می دانم المهرست بیمارستان بسیار خوبی بود که یک منطقه کوئینز که من در آن بزرگ شده و پسر شما صحبت کردن در مورد یک کانون. که واقعا کانون کانون.

“این واقعا چیزی است که ما صحبت در مورد آن را به عنوان به خوبی به عنوان شما می دانید بسیار نزدیک به جایی که من بزرگ شدم. و دانستن این که پس از آشنایی با آن را باور نکردنی برای دیدن جایی که آنها را به کامیون و من لازم نیست برای رفتن به جزئیات بزرگ — کامیون یخچال تا آمدن من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش شهردار یک روز پس از او مشاور ارشد کلیان کانوی متهم de Blasio از نقش قابل توجهی در ساخت New York کشور کانون COVID-19 با تقریبا نیمی از 100,000 موارد است.

در مورد خواسته کانوی ارزیابی مغلوب ساختن پیشی جستن به جای گفت که او در واقع تایید از د Blasio.

قبل از بحران مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما را در آن اما ما نمی, من نمی دانم اگر ما تا کنون صحبت کرد غیر از شاید سلام چند بار.”

کانوی لعنتی de Blasio در یک فاکس نیوز مصاحبه و همچنین در یک دسته با خبرنگاران در کاخ سفید در جلوی خانه. او گسله بی میلی او به مدرسه و کسب و کار خود را در اوایل مارس تشویق که در نیویورک زندگی به طور معمول.

“شما باید یک شهردار گفت:” به من نگاه کن من در مترو بیرون رفتن در شهر’,” کانوی گفت. “او گفت: مردم از طریق یک صدای جیر جیر در مارس 2, ‘رفتن زندگی می کنند زندگی خود را و بیرون رفتن در شهر’ و پس از آن توصیه می شود آنچه همه نشان می دهد را ببینید… بنابراین این بسیار مایه تاسف است که ما در حال حاضر در کل New York metro منطقه که همانطور که همه شما می دانید که شامل بسیاری از قطعات نیوجرسی, کانکتیکات, پنسیلوانیا است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>