مغلوب ساختن پیشی جستن سوال اگر نیویورک خواهد شد و در واقع نیاز 30K هواکش

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه عنوان تعداد هواکش او فکر می کند که نیویورک را در مبارزه با کروناویروس.

“من یک احساس است که بسیاری از اعداد است که می شود گفت در برخی از مناطق فقط بزرگتر از آنها در حال رفتن به” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک تماس را به فاکس نیوز’ “Hannity.”

“من باور نمی کنم شما نیاز 40,000 یا 30000 پنکه” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “شما می دانید شما را به بیمارستان بزرگ و گاهی اوقات آنها را به دو هواکش و در حال حاضر همه از ناگهانی آنها گفت:” می توانید به ما سفارش 30,000 هواکش?'”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو درخواست کرده است 30,000 از ماشین آلات. در روز سه شنبه فرماندار لعنتی دولت فدرال تنها برای ارسال بریدن از آنچه که او پیش بینی Empire State نیاز برای مقابله با بحران.

“شما می خواهید یک پت در پشت برای ارسال 400 هواکش?” خشمگین کومو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی افزود که ده ها هزار نفر از شهروندان نیویورکی شد “رفتن به مرگ” مگر تهمت و فدرال تا حول و حوش روی هواکش آنها وعده داده شده است.

صحبت Sean Hannity تهمت گفت که خرید یک دستگاه تنفس مصنوعی بود مانند خرید یک ماشین خواستار آن را “بسیار گران” و “بسیار پیچیده.”

“و شما می دانید که آنها می گویند مانند رژیم صهیونیستی. کومو و دیگران آنها می گویند ما می خواهیم 30,000 آنها. سی هزار؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “فکر می کنم این شما می دانید که شما رفتن به بیمارستان است که باید در یک بیمارستان و در حال حاضر همه از ناگهانی همه درخواست برای این شماره های گسترده.”

“نگاه کنید این یک وضعیت بد,” او اضافه شده است. “ما چیزی دیده نمی مانند آن, اما نتیجه نهایی این است که ما باید بازگشت به کار و من فکر می کنم ما می توانید شروع به باز کردن برخی از نقاط کشور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>