رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک شنبه شب رالی ادعا مجلس نانسی پلوسی بود “من من کننده وحشتناکی” پشت سر او در هفته گذشته دولت از آدرس اتحادیه پیشرو نیوهمپشایر جمعیت به شعار “قفل کردن او را.”

“است که بسیار منحرف” رئیس جمهور گفت: هواداران خود در SNHU عرصه در منچستر پلوسی قرار وقفه از اتاق های خانه’ افتا.

“من صحبت کردن و یک زن است منمن وحشتناکی پشت سر من. عصبانی شد و کمی خشم به عقب وجود دارد” گفت. “این ما هستیم که باید عصبانی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان مشتعل “قفل او را تا” شعار که شد محبوب تجمع گریه چهار سال پیش هر زمان که رئیس جمهور ذکر شده خود 2016 دموکراتیک چلنجر وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون.

بد خون بین تهمت و پلوسی به نظر می رسید برای رسیدن به یک نقطه جوش سه شنبه گذشته در دولت از آدرس اتحادیه با دو معاملاتی عکس.

رئیس جمهور قبل از آغاز سخنرانی خود حاضر به لرزش پلوسی دست. پس از آدرس مجلس پاره پاره کردن یک کپی از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دوشنبه تجمع یک روز جلوتر از مقدماتی نیوهمپشایر که در آن مستقل و یا اعلام نشده رای دهندگان می توانند در هر دو حزب را در مسابقه.

رئیس جمهور این باورند که راه اندازی ممکن است کمک به جمهوریخواهان نوسان نتایج.

“من می شنوم بسیاری از جمهوری خواهان فردا به مجلس برای ضعیف ترین نامزد احتمالی از دموکرات” مغلوب ساختن پیشی جستن به جمعیت گفت.

“من تنها مشکل این است که من در تلاش برای کشف کردن که ضعیف ترین نامزد است. من فکر می کنم همه آنها ضعیف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی