مغلوب ساختن پیشی جستن محدود مهاجرت از نیجریه 5 کشور دیگر

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را محدود کرده است مهاجرت از دو و چهار بیشتر کشورهای آفریقایی از جمله نیجریه است که قاره پرجمعیت ترین کشور.

محدودیت جمعه اعلام کرد هدف قرار دادن مهاجران به طور خاص بر خلاف تهمت هنوز فعال ممنوعیت سفر برای ساکنان هفت کشور دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن به حالت تعلیق مهاجر ویزا برای شهروندان کشورهای قرقیزستان میانمار و نیجریه و معلق سودان و تانزانیا شهروندان از شرکت در آمریکا “قرعه کشی ویزای” سیستم.

همه کشورها به جز میانمار را قابل توجه جمعیت مسلمان.

در یک بیانیه مطبوعاتی کاخ سفید وزیر استفانی گریشام گفت: “دفاع از آمریکا زندگی می کند و ایمنی است که رئیس جمهور بالاترین وظیفه است.”

“این است که اساسی برای امنیت ملی و ارتفاع از حس مشترک است که اگر یک کشور خارجی مایل به دریافت مزایای مهاجرت و سفر به ایالات متحده باید آن را برآورده اساسی امنیت شرایط مشخص شده توسط آمریکا در اجرای قانون و هوش حرفه ای” گریشام گفت.

محدودیت های جدید در حال توجیه ادعا کشورهای “موفق به انجام مناسب مدیریت هویت پروتکل ها و روش های, یا, که موفق به ارائه اطلاعات لازم به پیروی اساسی امنیت ملی مورد نیاز” او استدلال کرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور معمول jeered ویزا قرعه کشی خواستار آن كسيكه با پیشنهاد کشور “ارسال بهترین خود را” شهروندان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه سفر بان کی مون در حال حاضر در اثر, برای, ایران, لیبی و کره شمالی و سوریه و ونزوئلا و یمن و سومالی. یک نسخه از این ممنوعیت اعلام شد در مدت کوتاهی پس از او گرفت و در نهایت تایید شد توسط دیوان عالی ایالات متحده. محدودیت های اعمال شده علیه ونزوئلا اعمال می شود به برخی از چهره های با نفوذ در این کشور دولت سوسیالیستی.

“محدودیت های جدید را اعمال نمی شود به گردشگری کسب و کار و یا دیگر غیرمهاجرتی سفر” کاخ سفید در بیانیه ای گفت: با توجه به شش کشور جهان است. “دولت خواهد شد کار با غیر سازگار کشورها به آنها را به انطباق با ایالات متحده استانداردهای امنیتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب اورجینال پزشکی

ایندکسر