مغلوب ساختن پیشی جستن ریپ سی دی و سرزنش اوباما برای آهسته پاسخ به کروناویروس

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در جمعه لعنتی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری — سازمان در خط مقدم این کشور در نبرد علیه coronavirus — و سرزنش دولت اوباما برای ایجاد تغییرات “که تنها چیزهای پیچیده بیشتر است.”

“برای دهه @CDCgov نگاه و مطالعه آن تست سیستم, اما هیچ چیز در مورد آن. آن را همیشه خواهد بود ناکافی و کند برای مقیاس بزرگ همه گیر اما یک بیماری همه گیر هرگز اتفاق می افتد آنها امیدوار” رئيس جمهور گفت: در یک صدای جیر جیر.

“رئیس جمهور اوباما تغییرات ساخته شده است که تنها پیچیده چیزهایی بیشتر” او ادامه داد. “پاسخ خود را به H1N1 آنفلوآنزای خوکی شد یک مقیاس فاجعه هزاران نفر در حال مرگ است و هیچ چیز معنی دار انجام می شود برای رفع این تست مشکل تا به حال. تغییرات شده اند ساخته شده و تست خواهد شد و به زودی اتفاق می افتد در یک مقیاس بسیار بزرگ بر اساس. تمام نوار قرمز قطع شده است و آماده برای رفتن!”

این رئیس جمهور است که برای بیش از سه سال است که قبلا سرزنش اوباما به صورت آهسته شروع به کروناویروس تست و مورد ستایش قرار داد خود را برای مصاحبه در کنار یک “اوباما قانون” به سرعت تست برای ویروس.

او گفت: آن را سلف خود گسل میان انتقاد کند ما COVID-19 تست rollout در مقایسه با کشورهای دیگر است.

تکرار برای کاخ سفید و معاون رئیس جمهور مایک پنس — مغلوب ساختن پیشی جستن نقطه فرد در این بیماری همه گیر — ارائه نشده است اطلاعات بیشتر در مورد “اوباما قانون است.”

در روز پنج شنبه, CDC رئیس دکتر رابرت Redfield شهادت در کاپیتول هیل که مقامات بهداشت عمومی مورد بحث coronavirus اطلاعات در اتاق های طبقه بندی شده در مناسبت ها “بیش از حد متعدد به تعداد” هر چند او گفت که این اطلاعات نیست درمان به عنوان طبقه بندی شده.

گزارش رویترز روز جمعه در کاخ سفید به دستور مقامات بهداشتی فدرال در وزارت بهداشت و خدمات انسانی برای درمان سطح بالا coronavirus جلسات به عنوان طبقه بندی شده با استناد به چهار مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت.

CDC's laboratory test kit for the new coronavirus
CDC تست آزمایشگاهی کیت جدید کروناویروسAP

شورای امنیت ملی سخنگوی جان Ullyot بعد ایمیل رادیو فردا گفت: “کاخ سفید هرگز دستور داد هر سازمان ‘برای درمان سطح بالا coronavirus جلسات به عنوان طبقه بندی'” به عنوان داستان گفته.

“این داستان جعلی است, اخبار,” او نوشت.

در مورد رویترز گزارش Redfield گفت: خانه نظارت و اصلاحات کمیته در جلسات “ما در حال نگه داشتن آنها را در یک طبقه بندی اتاق ماهیت و محتوای آن مکالمات طبقه بندی نشده.”

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: قانونگذاران آمریکایی که به این کشور آزمایش رکورد به تاریخ بود “شکست.”

“این ایده از کسی گرفتن آن به راحتی راه مردم در کشورهای دیگر در حال انجام آن ما در حال راه اندازی است. من فکر می کنم ما باید باشد ؟ بله. اما ما نه” Fauci شهادت دادند.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه در دفاع از کشور و پیشرفت مردم تست برای ویروس.

“آنها تا به حال یک میلیون آزمون در حال حاضر بیش از چند روز آینده. آنها باید 4 میلیون — اگر شما به قسمت سمت راست شما خواهد شد آزمون. با این حال گفت: میلیون ها نفر در حال تولید است. این یک نام تجاری جدید چیزی است که اتفاق می افتد میلیون ها نفر در حال تولید” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>