مغلوب ساختن پیشی جستن ریپ ‘شکست خورده نامزد ریاست جمهوری’ میت رامنی پس از استیضاح رای

رئیس جمهور تهمت ناودان بهداشت ، میت رامنی برای شکستن با حزب خود و رای به محکوم کردن او در یکی از مقالات از استیضاح در مجلس سنا محاکمه در روز چهارشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن نوشتن در توییتر در اوایل روز شنبه دوباره اشاره کرد که رامنی شد ایران نامزد که از دست داد به باراک اوباما در سال 2012 خواستار سناتور یوتا یک “شکست خورده انتخابات ریاست جمهوری نامزد شده است.”

“تا به حال شکست خورده ریاست جمهوری نامزد @MittRomney اختصاص داده شده همان انرژی و خشم به شکست یک متزلزل باراک اوباما به عنوان او sanctimoniously می کند به من او می تواند برنده انتخابات است. خواندن متن!” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت.

رامنی رای دادند و روز شنبه را محکوم به تهمت و سوء استفاده از قدرت خود را در ارتباط با اوکراین انجام این کار از آنجا که او گفت که او متعهد سوگند به خدا به عمل بی طرفانه.

“من سوگند سوگند در برابر خدا به ورزش بی طرفانه عدالت است. من عمیقا مذهبی است. من ایمان است که در قلب من چه کسی هستم. من سوگند قبل از خدا به عنوان فوق العاده مهم او گفت:” در کف مجلس سنا قبل از رای گیری.

مغلوب ساختن پیشی جستن که اتحاد خود را حفظ بی گناهی بود تبرئه از مقالات و اعلام جرم علیه او توسط سنا کامل.

اوایل روز چهارشنبه رئیس جمهور, پسر, Donald Trump Jr., ارسال شده از یک الگوی رفتاری از رامنی در تماس تلفنی با یک “a p—y.”

مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور به اشتراک گذاشته تصویر — که ویژگی های رامنی پوشیدن “شلوار جین مادر” و عبارت “از آنجا که شما یک p—y” — در Instagram و خواستار رامنی بود بوت از حزب جمهوری خواه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im