مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: خودرو سازان باید “برو جلوتر’ به هواکش

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه گفت: خودرو سازان داده شده “برو جلو” برای شروع ساخت و تولید هواکش مورد نیاز مراقبت های بهداشتی حرفه ای در خط مقدم مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“فورد و جنرال موتورز و تسلا هستند که با توجه به پیش بروید به هواکش و سایر محصولات فلزی ، @fema برای آن خودرو مدیران اجازه می دهد تا ببینید که چقدر خوب شما هستند؟” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر.

بیمارستان ها و تجهیزات پزشکی گزارش شده است کمبود هواکش و تجهیزات دیگر به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد همچنان به ضرب سراسر کشور است.

سه خودرو سازان مغلوب ساختن پیشی جستن ذکر شده در صدای جیر جیر خود را ارائه شده در هفته گذشته به استفاده از کارخانه های خود را به فن های عظیم تولید انجام شبیه به تلاش ها در طول جنگ جهانی دوم است.

رئیس جمهور به استناد دفاع تولید عمل می کنند که اجازه می دهد تا شرکت ها برای شروع ساخت ضروری تجهیزات پزشکی.

شهردار بیل د Blasio سی ان ان گفت در روز یکشنبه که بیمارستان ها در اپل بزرگ خواهد اجرا از پایه لوازم پزشکی — از جمله هواکش — در 10 روز.

“اگر ما نمی تواند بیشتر هواکش در 10 روز آینده مردم می میرند که اصلا به مرگ است. آن را به عنوان ساده به عنوان که” de Blasio گفت ولف بلیتزر در سی ان ان “وضعیت اتاق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de