مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید تأسیس حزب دموکرات گرد هم آمدند به ‘سرکوب’ برنی ساندرز

رئیس جمهور تهمت لعنتی حزب دموکرات شنبه گفت: متوسط آن بال ایران برای از بین بردن بهداشت ، برنی ساندرز در سه شنبه اولیه نژادها.

“از حزب دموکرات ایجاد گرد هم آمدند و خرد برنی ساندرز دوباره!” فرمانده کل قوا نوشت: در صبح روز چهارشنبه جیر جیر.

“حتی این واقعیت است که الیزابت وارن ماند در مسابقه ویرانگر بود به برنی و اجازه خواب آلود جو به ساحل پیروزی ماساچوست است. این یک طوفان کامل با بسیاری از خوب متحده باقی مانده برای جو!,” او اضافه شده است.

در سه شنبه شب سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن جاروب سه شنبه مسابقات با برنده در تگزاس و ویرجینیا به نام چند.

متحده که در آن بایدن انتظار بود به دنباله ساندرز (I-Vt.) بطور قابل توجهی از جمله در ایالت مینه سوتا و ماساچوست به پایان رسید تا بودن تعجب پیروزی برای باز گشت نامزد شده است.

بایدن پس از نمایش آن را ملال انگیز در آیووا و نیوهمشایر در اوایل فوریه دموکراتیک megadonors و رای دهندگان به طور یکسان شروع عموم وحشت بر اینکه نامزد خود را انتخاب می تواند آن را به انتخابات عمومی.

سابق VP توجهی پیروزی در شنبه اولیه در کارولینای جنوبی که در آن او در زمان خانه متناوب 48.4 درصد از آرا ارائه شده افزایش انرژی جدید برای نامزدی خود را.

وزش رقبای پیت Buttigieg و ctq تصمیم گیری در روز یکشنبه و دوشنبه به ترتیب به تعظیم خارج از مسابقه و تایید بایدن مجاز برای نسیم بال به یکی شدن در اطراف بایدن به عنوان frontrunner.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im